Kanye West krāsoti mati dzeltenā un rozā, un tika ieviesta ar sportu

Kanye West turpina iedvesmot fēnus ar jaunu matiņu krāsu. Otro dienu reperis atkal mainīja savu tēlu, pārpelnoja blondu dzeltenā un rozā krāsā, un pēc ilgas pārtraukuma atkal sāka iet pie sporta zālēm.

Eksperimenti ar izskatu

Iziet no klīnikas pēc nervu sabrukuma, Kanye Westnolēma sākt jaunu dzīvi, mainot izskatu. Pēc divu nedēļu ilgas kleitas ar baltu matu krāsu, mūziķis pievienoja viņa tēlam krāsas, izmantojot dzelteno un rozā krāsu.

Otrā dienā paparaci uzņēma Rietumu, kas parādījās noWest Hollywood filmu teātris. Mazliet skumjš un atdalīts reperis vien skatījās uz filmu un lēnām gāja pie automašīnas. Redzot, ka viņš tika noņemts, Kim Kandashian vīrs ātri samazinājās kapuci viņa sporta, demonstrējot krāsainu kosmētiku viņa matiem.

Kanye West krāsoja matus dzelteni rozā krāsā

Kanye West krāsoja matus dzelteni rozā krāsā

Reperis

Rietumiem

Stresa līdzeklis

Kanye West, konsultējoties ar psihologu,ka saprātīga fiziskā slodze dos labumu viņa garīgajam stāvoklim un atgriezīsies boksā un basketbolā. Otrdien viņš bija redzams netālu no sporta zāles, kur viņš pārcēlās bumbu ar saviem draugiem.

Kanye West atstāj sporta zāle Losandželosā

Kanye West atstāj sporta zāle Losandželosā

Kanye West

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Mēs pievienojam, neskatoties uz baumām par krīzi attiecībās, Kim Kardashian un Kanye West roku rokā Ziemassvētku vakarā Chris Jenner pagājušajā sestdienā.

Ziemassvētku foto Kim un Kanye ar bērniem