Rihanna bija greizsirdīga par bijušo draugu Drakeu Jennifer Lopezam

Amerikāņu dziedātāja Rihanna, neskatoties uzFakts, ka viņa pirms dažiem mēnešiem izšķīrās ar savu draugu Drake, joprojām jūtas pret viņu. Tas kļuva pazīstams pateicoties sociālajiem tīkliem un faktam, ka dziedātājs pārtrauca sazināties ar savu kolēģi Dženiferu Lopesa, jo viņš bija greizsirdīgs pret reperi.

Rihanna

Rihanna

Rihansa no Lopez izrakstījusi Instagram

Acīmredzot 47 gadus vecā Jennifera mīlas stāstsun 30 gadus vecais Drake kļūst spēcīgāks. Tīkls ir atkārtoti parādījis kopīgus radošās tandēmas attēlus un tālu no biznesa plāna. Vakar savā lapā Instagram Lopez dalījās ar faniem nākamo foto, kas apskāva Jennifer Drake.

Zem attēla dziedātājs uzrakstīja šādu uzrakstu:

"Es esmu ļoti laimīgs!"

Jennifer Lopez publicēja jaunu fotogrāfiju ar Drake

Šķiet, ka ir īpaša, parastamīļais pāris, bet daļa no šī attēla šķita slikti. Saskaņā ar Rihannas draugiem, dziedātājs slikti uztver Drake attiecības ar citām meitenēm. Lūk, kā avots sacīja ārzemju izdevumam:

"Kad Rihanna redzēja fotoattēlu lapāJay Lo, viņa, šķiet, bija traka. Dziedātājs sāka raudāt un sacīt, ka tas nevar būt. Viņa nesaprot, kāpēc Drake tik ātri aizmirsa viņu un sākusi iepazīties ar citu sievieti. Pēc tam viņa sauca Lopezu un sāka pārliecināt viņu pārtraukties ar savu ex-mīļāko, un kad viņa saprata, ka Dženifera to nedarītu, viņa sāka kliedza pie viņas. Tāpēc kolēģi par kaut ko nepiekrita, un Lopez vienkārši piekārtiem. Ir skaidrs, ka Drake tagad ir bezmaksas cilvēks un var satikt ikvienu, bet Rihanna nevarēja iedomāties, ka viņa izvēle būtu sieviete, kas ir 17 gadus vecāka par viņu. "

Pēc tam kļuva zināms, ka Rihanna ir atsaukusi Jennifera lapu Instagram. Starp citu, no Drake ziņām viņa oktobrī "atbrīvojās".

Rihanna un Drake, 2016. gada augusts

Rihanna un Drake, 2016. gada augusts

Rihanna joprojām mīl Drake

skatīt arī
  • Jennifer Lopez un Alex Rodriguez: jaunas ziņas par dzīvi zvaigznes jaunajās intervijās
  • Drake parādījās publiski ar jaunu mīļoto
  • Jennifer Lopez staigāja pa Hamptoniem ar Alex Rodriguezu un bērniem

Lopeza un Rihanna bija draudzenes

Ne vienmēr slavenie dziedātāji bija šādinemierīgas attiecības. Pavisam nesen viņi pilnīgi paziņoja, apsveica un atbalstīja viens otru ar uzvarām un jauniem sākumiem. Tātad, Lopez vienā no viņas intervijām teica šos vārdus par Rihannu:

"Es tiešām cienu šo atdzist meiteni! Man patīk skatīties viņas darbu. Rihanna ir lielisks izpildītājs un lieliska persona. Viņai ir lieliska nākotne. "

Savukārt, 2016. gada pavasarī, 28 gadus vecais dziedātājsnosūtīja Dženifera džinsa zābakus ar augstiem papēžiem, kuru Rihanna izstrādāja kopā ar zīmolu Manolo Blahnik. Kastītē ar apaviem ir izveidota 28 gadu veca skaistuma karte ar šādu uzrakstu:

"Esmu pārliecināts, ka šie šiks kurpes izskatīsies tev labāk, nekā man."

Jennifer Lopez un Rihanna

Jennifer Lopez un Rihanna

Zābaki, kurus Rihanna sūtīja kā dāvanu Jennifer Lopez

Zābaki, kurus Rihanna sūtīja kā dāvanu Jennifer Lopez