Pink apsveica savu vīru Carey Hart par kāzu gadadienu, rakstot ļoti pieskaroties

Vai ārzemju zvaigznes apsveic savus tuviniekus arBrīvdienas kļuva atbilstošas, izmantojot internetu. Singer Pink neizskatījās nevienu alternatīvu veidu, kā informēt viņas vīru motociklistu Cary Hart par viņa jūtām pret viņu, jo vakar pāris svinēja laulību 11 gadus.

Carey Hart un Pink

Carey Hart un Pink

Pieskarojošs attēls un maigie vārdi

Apsveikt Pink izvēlējās Instagram. 7. janvārī viņas lappusē dziedātājs publicēja rāmi, uz kura viņa noskūpstīja Hartu, un zem viņas uzrakstīja šādus vārdus:

"Kārlis, es esmu laimīgs, jo tu mani esi. Es vairākkārt runāju par yum, yum, yum un katru vārdu - THANKS vienam dzīves gadam kopā. Jūs atgādināt man par lācīti, ļoti rūpīgu un jutīgu. Es esmu ļoti laimīgs, jo es varu teikt, ka jūs piederat man. Paldies, ka esmu manā dzīvē. "

Pink apsveica savu vīru savā dzimšanas dienā

Starp citu, kāda skaista dziedātāja žestu nav palikuši nepamanīti un faniem dienā un pēc attēlu zem tā ieguva vairāk nekā 200,000 patīk.

skatīt arī
  • Pink un viņas vīrs Carey Hart un bērni tika spotched pastaigas pa Manhattan
  • Singer Pink gandrīz atdalījās no ilgi gaidītā koncerta, kas iestrēdzis lamatā ar meitu
  • Pļavas meitas dažreiz kauns ... par dziedātāja izskatu!

Pink-Carey attiecības ne vienmēr bija gludas

Pirmo reizi ir kļuvis slavenais dziedātājsIepazīstoties ar motociklistu Hartu, tas kļuva zināms 2011. gadā. Dažus gadus vēlāk slavenības paziņoja par savu nodalīšanu, taču ilgu laiku viens otru nevarēja dzīvot un atkal sāka satikties. 2006. gadā Pink bija laulībā ar Carey, bet pēc 2 gadiem viņi atkal aizbēga. Pēc dažiem mēnešiem dziedātājs saprata, ka viņa sapņo par savu mīļoto atdošanu. Viņas lēmums, viņa vienā no intervijām komentēja:

"Es saņēmu zvanu no Cary un piedāvāja dziedātviņam vakarā. Es biju satriekts, bet es sapratu, ka tas varētu būt viss iespējamais. Ja tikai jūs zinātu, kā es esmu sagatavojis un pieredzējis. Es darīju visu, kas izskatījās pārsteidzošs un radījis iespaidu uz viņu. Es domāju, ka šī situācija man palīdzēja pārdomāt visu. Turklāt es izveidoju albumu par atklātnēm, ko Hart man deva. Beigās es nodot savu attēlu ar asinīm, un rakstīja: "Tas ir manā dzīvē bez tevis", tad es biju ar bērnu rāmi. Es komentēju šo: "Tas var notikt." Pēc tam bija neparakstīti dokumenti par laulības šķiršanu. Zem viņiem es uzrakstīju šādus vārdus: "Viss jāizlemj."

Tomēr Cary atgriezās tikai 2 gadus pēc incidenta. 2011. gadā aktrisei un viņas vīram bija meita, bet 2016. gadā - dēls.

2006. gadā Pink apprecējās Cary Hart

2006. gadā Pink apprecējās Cary Hart

Pink ar savu vīru un meitu Willow

Pink ar savu vīru un meitu Willow

Pārim bija dēls Jasons Mūns

Pārim bija dēls Jasons Mūns