Beyoncé sagatavo dzemdībām mājās

Beyoncé, kurš viņas sirdī nēsā divus, nolēma, ka viņas bērni nebūs dzimuši slimnīcā, bet tuvu cilvēku lokā viņu Jay Z mājas Losandželosā.

Mazāk stresa

Beyonce ar briesmām atceras paparaci, kuršAr āķi vai klaiķi viņi centās ielauzties Ņujorkas klīnikā, kur dzimusi viņa pirmā meita, lai izveidotu pirmo bērnu fotogrāfiju. Atcerieties, ka zvaigžņu mātes vārdā visa grīda bija atsaistīta, un darbinieki parakstīja neizpaušanas dokumentus. Savukārt Džeims Zē visādā ziņā rūpējas par grūtnieci un ir gatavs darīt visu, lai viņai būtu komforts un drošība.

Dziedātājs varēja pārliecināt savu vīru par viņa otroun trešais bērns viņi dzemdēs mājās, sacīja iekšējās informācijas nesējs. Tuvākajā nākotnē viens no pāris Los Angeles savrupmājas numuriem tiks pārveidots par modernajām rodzalām ar visu nepieciešamo aprīkojumu. Zvaigznes dzimšanu uzņems augsti kvalificēti ārsti, un labākie neonatologi rūpēsies par bērniem.

Citā dienā paparaci uzņēma grūtnieci Beyonce Beverly Hills

Citā dienā paparaci uzņēma grūtnieci Beyonce Beverly Hills

Nepalaidiet mājās

Tikmēr 35 gadus vecais Beyoncé ir skaistsjūtas un nesēd pie četrām sienām. Nedēļas nogalē, mākslinieks kopā ar vīru, 47 gadus vecais Jay Zee un viņu 5 gadus vecā mantiniece Blue Ivey, tika skatīti basketbola spēlē Ņūorleānā. Zvaigžņu ģimene sēdēja stendos, skatījās NBA All-Star Game cīņu.

Beyonce, Jay Zee un viņu meita Blue Ivy

Beyoncé, Jay Zee un viņu meita Blue Ivy par NBA All-Star Game New Orleans

Uz foto Beyonce, Jay Zee un viņu meita Blue Ivy

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Māte un meita izvēlējās stilīgu apģērbu izejai. Beijoncē bija 15 000 dolāru apmetušie džinsi un kimono no Gucci. Attēlu pabeidza ar augstpapēžu sandales un ventilatoru.

Blue Ivy, kas cieši skatījāsPeripetias uz tiesu, neatcēla viņas skaisto māti. Bērns valkāja spilgti zaļu kleitu ar rokassprādzēm un rokassprādzi no Gucci, kas viņas vecākiem maksāja 1800 dolārus.

Beyonce

Beyonce

Beyonce un Blue Ivy

Beyonce un Blue Ivy

Dziedātāja Beyonce