Kanye West lūdz sieva Kim Kardashian ne meli zem plastmasas nazis

Skandalozs un ekscentrisks reperis Kanye Westšodien bija preses centrā. Saskaņā ar iekšējās informācijas informāciju, Kanye piesauca savu sievu ar lūgumiem atteikties no idejas uzlabot sevi no jauna. Ir rumors, ka Kim jau ir izvēlējies plastiskās ķirurģijas klīniku nākamajai intervencei un gatavojas operācijai.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Rietumi baidās, ka viņa sieva mirs

Pavisam nesen plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka Kanye bija iekšāslimnīca ar garīgu traucējumu. Tad tika runa par rumoru, ka reperis bija dziļi apslāpētis Parīzas Kim aplaupīšana, bet tagad kļuva zināms, ka iemesls bija pavisam citāds. Izrādās, ka pirms 10 gadiem novembrī viņa māte Dondvests miris no sirdslēkmes. Sievietes uzbrukumu izraisīja pastāvīga anestēzija plastiskās operācijas laikā, jo Don bija apsēsts ar seju, krūtīm un tauku atsūkšanu. Tāpēc reperis ir ļoti norūpējies par sievas vēlmi pastāvīgi mainīties, jo viņš baidās zaudēt viņu, tāpat kā viņas māte.

Donda un Kanye West

Donda un Kanye West

Iekšējā persona par Rietumiem teica šādus vārdus:

"Kad Kanye atkal dzirdēja par Kim vēlmiLai darbotos, nonāca izmisumā. Viņš pats ļoti baidās no anestēzijas un jebkura viņa lietošana, pat lai uzlabotu viņa sievu, noved viņu pie isterikas. Kim, savukārt, nopietni neuzņem Kaniešs bailes un jokus par viņu. Lai tiktu galā ar fobiju reperi, pat sāka apmeklēt psihologu, kas specializējas dažādās bailēs, bet viss ir velti. Vakar reperis teica, ka, ja Kims nemainīs savu prātu un neatceļ operāciju, tad viņš to atstās. "

Kanye draudēja, ka viņš pamet savu ģimeni, ja Kim atkal būtu pakļauts operācijai

Kims smejas viņas vīra bailēs

skatīt arī
  • Kim Kardashian ir sajaukt sabiedrību ar saviem neparastajiem atklājot tērpiem
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi

Kim noliedz plastiskās operācijas

Neparasti slavenāko māsu izskatsKardashian nedod atpūtu daudziem. Ārsti un fani jau vairākus gadus mēģina salīdzināt zvaigžņu arhīva attēlus ar pašreizējo izskatu un secināt, ka Kim vismaz 3 reizes izmanto plastikas ķirurgus. Tātad, ārsti apgalvo, ka slavenība pati izlaboja degunu, pielietoja tauku atsūkšanu un sēžas formas maiņu. Par Kima krūšu palielināšanos tiek apstrīdēti daudzi, taču sieviete, lai pierādītu, ka šī operācija nav bijusi, tomēr, tāpat kā visi pārējie, ir izveidojusi arhīva momentuzņēmumu pirms 20 gadiem.

Vienīgais, ko Kims neslēpj, ir Botox injekcijas, kuras viņa periodiski izceļ, un plazmas injekcijas. Tomēr tie, kas zina, kā Kims ir mainījies, var viegli apšaubīt savus vārdus.

Kim Kardashian 14 gadus vecs

Kim Kardashian 14 gadus vecs

Kims mainīja sēžamvietu formu

Kims mainīja sēžamvietu formu

Kims nomainīja deguna formu

Kims nomainīja deguna formu

Kim piesaista plazmas injekcijām

Kim piesaista plazmas injekcijām