Itālijā, mēs atradām gredzenu nozagta no Kim Kardashian

Kopš Kim Kardashian laupīšanas gandrīzSešus mēnešus, bet līdz brīdim, kad policija neizdevās atgriezties no viņas vērtībām nozagto telemediju. Otrajā dienā Kimam bija iespēja atgūt slaveno dimanta gredzenu, ko viņa zaudēja šajā liktenīgajā naktī.

Labas ziņas

Džeimss ir ļoti līdzīgs dimantiemItālijā tika atrasts Ķim Kardashjinas pagājušā gada oktobra sākumā Parīzē nozagtais gredzens, kura vērtība ir 4 miljoni eiro. Apdare tika izlaista pārdošanai vienā no rotaslietu veikaliem. Izmeklēšanas interesēs netiek atklāts noliktavas nosaukums, kā arī pilsēta, kurā tā atrodas.

20 karātu gredzens Lorraine Schwartz Kim

20 karātu gredzens Lorraine Schwartz Kim

Itālijā izstādīts gredzens, kas līdzīgs Kim Kardashian nozagtajam

Itālijā izstādīts gredzens, kas līdzīgs Kim Kardashian nozagtajam

Apgūstot šādu iedrošinošu informāciju, KardashianZasobiralsya uz Apenīnas pussalas krastiem, lai personīgi identificētu gredzenu. Šī pasūtījuma apsargi lika Kanye West sieva Kanye West neveikt un nogaidīt, kamēr viņi veic eksāmenu.

Dubults gredzens

Pēc tam uzbrucēji viņu nolaupījaRotaslietas, daudzi pirkstu gredzeni parādījās rotaslietu tirgū, līdzīgi kā nozagtam Kardashian gredzenam, kas ir pieprasīti. Tāpēc Itālijā varbūt ir gredzena Kima dimanta eksemplārs.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

skatīt arī
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi
  • Fotogrāfijas no savrupmāju Kayli Dzhenner kļuvuši zināmi sabiedrībai

Saskaņā ar laicīgo lauvēju, viņas trūkstApdare bija akmens 20 karātos, un atrastā - 22 karāti. Turklāt uzbrucēji bandas uzbruka Kardashian, kurš aizturēja Francijas tiesībaizsardzības darbiniekiem sāka liecināt, sakot, ka, iespējams, akmens no gredzena zvaigznēm jau sazāģēta tālākpārdevējiem, jo ​​vienīgais veids, kā to var pārdot bez riska vai pārmērīgu troksni.