Rihanna "izpūst" Francijas Nacionālo bibliotēku

Pagājušais gads Rihānai bija auglīgs, viņa to nedarījatikai parādījās kā izpildītājs un aktīvs brīvprātīgais, bet arī kļuva par Puma zīmola radošo direktoru. Pēdējo mēnešu laikā meitene ir veltījusi sev radīt šokējošu jaunu rudens-ziemas kolekciju, Fenty x Puma šovs apstiprināja, ka Rihanna ir viņas vietā un ir cienījama par direktora amatu.

Fenrty x Puma šovs

Fenrty x Puma šovs

Rāda

Rāda

Kolekcijas koncepcija bija paredzēta jauniešiemdumpīgs, koledžas tēma nonāca garā ne tikai Parīzes bohēmijā, bet arī no jaunām modes sievietēm, kuras jau aktīvi apspriež attēlus Instagram. Jāatzīmē PR komandas darbs, sīkāka informācija par izrādi tika domāta pēc iespējas mazākās detaļās: uzaicinājumi kā studentu kartes, iznomātas lasītavu Francijas Nacionālajā bibliotēkā. Visvairāk apburošs bija platforma galdu formā ar ieslēgtu galda lampu, modeļi viegli tika deformēti uz papēžiem starp uzaicinātajiem viesiem, mirgojoša krāsu mūzika un prožektori deva dinamismu tam, kas notiek. Nabadzības beigās ugunskurs tika noņemts no saplēsto grāmatu lapām, uz milzīgu griestu fona un apslāpētu gaismu, "sprādziens" izraisīja satrauktus aplausi!

Francijas Nacionālā bibliotēka

Francijas Nacionālā bibliotēka

Rihanna Fenty x Puma šovs Francijas Nacionālajā bibliotēkā

Rihanna Fenty x Puma šovs Francijas Nacionālajā bibliotēkā

Fenty x Puma šovu mūzikas pavadījums

Neķerīgu vīru balsu dziedāšana,pārmaiņus ar sprādzienbīstamām, dinamiskām bitiem, Rihanna personīgi izraudzīja šovu. Atskaņošanas saraksts ar Happy Go Sucky Fucky un I Fink You Freaky no Dieva Antwoord un Bad Mēnešiem no MIA satricināja bibliotēkas sienas un satricināja visus klātesošos. Rūpīgie studenti aptraipīja nežēlīgos apģērbus, kas acīmredzami nebūtu piemēroti apmācībai, bet pilnībā atbilstu metropoles "ielas modei".

Krāsu saturs, faktūras un emociju eksplozija!

Mode Rihanna saka spoža hiperbola - skaļāka undrosmīgāk! Visā bija kontrasti, klasika un sports sajaucot, krāsas un faktūras, stingrība un pārmērīga atklāsme. Pretrunu gars bija piesātināts ar visu - spožais dzeltenais irokūzis tika aizstāts ar pieticīgām pīpām, klasiskajiem krekliem būda - naga dekoltē, stingri džemperi - ar pārredzamiem svīteriem ... jūs varat turpināt uz nenoteiktu laiku un meklēt pretējas. Modes kritiķi atzīmēja, ka apģērba līnija tika izveidota pusaudzes dumpīgam garam un atzīmēja Rihannas darbu. Izrādes beigās dziedātājs-dizainere-režisors izlēca, ka viņš uzlidoja plīša citronu kleitu uz ļoti papēži, viņa spīdēja ar prieku, priecājoties par pēdējo izrādi.

Rihanna Fenty x Puma šovā Parīzē

Rihanna Fenty x Puma šovā Parīzē

Mode Rihanna saka spilgti hiperbola

Mode Rihanna saka spilgti hiperbola

Atskaņošanas saraksts satricināja bibliotēkas sienas

Atskaņošanas saraksts satricināja bibliotēkas sienas

Parādīt viesus

Ielu stils jau sen ir iemīļots daudzu stilszvaigzne instigurschits, modeļi un dziedātāji. Izstādē piedalījās Kara Delevin, Chiara Ferraigny, Salma Hayek, kas smējās, jokoja, izteica Insiegram un izturējās kā īsts skolasbiedrs!

Chiara Ferrand

Chiara Ferrand

Salma Hayek un Kara Delevin

Salma Hayek un Kara Delevin

Sarah Sampaio

Sarah Sampaio

skatīt arī
  • Vai Salma Hayeki nav jārūpējas par viņas izskatu?
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes
  • Donalds Trumps uzaicināja Salma Hayek uz romantisku datumu?
Ģimenes atbalsts

Rihanna ir atkārtoti atzinis šo atbalstuviņas ģimene viņai ir ļoti svarīga, tāpēc nav pārsteidzoši, ka šovā piedalījās māte Monica Breitwaite, Raid Fenty brālis. Intervijā Rihannas māte izskatījās ārprātīgi laimīga un lepna par savu talantīgo meitu!

Brāļa un Rihannas māte (pa labi) Parīzē

Brāļa un Rihannas māte (pa labi) Parīzē