Kim Kardashian fotoattēli peldkostīklā bez retušas nopietni neapmierina fani

Tagad Kardašijas ģimenes locekļi dzīvoMeksika. Tas kļuva zināms vakar, kad internetā nozvejoti 36 gadu vecā Kima un 38 gadus vecā Courtney Kardashian bildes. Jo īpaši fotogrāfijās nebija nekas interesants: sievietes atpūšas zem saules un klīst pa pludmali, izņemot vienu. Paparazzi spēja salabot kameru sēžamvietas Kim, kas bija pārklāti ar celulītu.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Pastaiga Kim pludmalē

Tomēr visiem faniem, tāpat kā nepatikšanām,Laicīgās lauvas Kim Kardashian tiek izmantotas, lai viņas izskats izskatās perfekti. Daudzi, protams, nedaudz biedēja viņas priesteru lielumu, bet televīzijas zvaigznei izdevās izkļūt no modes tendences. Kāds bija fanu pārsteigums, kad tīklā netika parādīti ļoti skaisti Kima attēli. Viņi bija uzdrukāti 36 gadus vecam Kardashian, ejot gar pludmali.

Courtney un Kim Kardashian

Courtney un Kim Kardashian

Courtney un Kim Kardashian par pastaigu

Courtney un Kim Kardashian par pastaigu

Blakus viņai bija māsa Courtney kopā ar viņupudeli dzerams rokā. Abas sievietes bija apģērbtas atklātās peldkostīmās no slavenā Dior zīmola. Un, ja ir radušās attēlā Courtney īpašās prasības, jo viņa vienmēr izskatās vienā poru, attēli no viņas māsa tika pakļauti skarbu kritiku. Saskaņā ar vintage brūns-sarkans peldkostīms Dior varēja novērot celulītu, nevis daži izciļņiem, bet gan masveida zona, kas aptver aizmugurē augšstilbu. Šī situācija ievērojami sadusmoja fanus, jo vakar Kim rada melnu peldkostīms bez mājienu šo nepatīkamo funkciju.

Kim parādīja celulītu

Kim parādīja celulītu

Kardashianas māsas

Kardashianas māsas

skatīt arī
  • Kim Kardashian nav rezerves sevi apmācībā pēc izskata "patiesas" bildes medijos
  • Kim Kardashian nopirka skatīties Zhaklin Kennedi
  • Fotogrāfijas no savrupmāju Kayli Dzhenner kļuvuši zināmi sabiedrībai

Kims nereaģē uz fanu atsauksmēm

Tiklīdz būs redzami celulīta Kim attēliInternets, sociālie tīkli izcēlās spēcīgs skandāls. Izrādījās, ka faniem nepatīk fakts, ka gandrīz vienmēr Kim pielietoja foto retušēšanu. Lūk, ko jūs varētu atrast Instagram: "Es vienmēr domāju, ka Kardashian bija ideāls priesteris. Es atļauju, godīgi sakot, viņa sapņoja par šādu skaitli. Tomēr tagad es saprotu, ka tas nebija bez Photoshop. Tā darot neglīts "," Esmu ļoti neapmierināts ar to, ko es redzēju. Man, Kims vienmēr ir bijis ideāls. Man patika viss, kas viņai bija: seja, skaitlis un, protams, viņas āda. Raugoties uz šīm kājām un ass, es saprotu, ka mūs visus ilgu laiku ir maldinājuši "," Es nesaprotu, kāpēc man vienmēr vajadzētu fotografēt? Daudziem cilvēkiem ir celulīts, taču tas nenozīmē, ka tā ir traģēdija. Kims neticēja ar saviem faniem, jo ​​viņa vienmēr izrādījās ar perfektu ādu ", utt.

Ventilenti ir vīlies par to, ko redzēja

Kaut arī visas šīs atsauksmes nav saņemtasreakcija no 36 gadus vecā Kardashian. Iespējams, ka sieviete vienkārši nav ieskicējusi Instagram, un varbūt viņa pat neatbildēs uz šādiem paziņojumiem.

Kim un Courtney Kardashian ar draudzeni Meksikā

Kim un Courtney Kardashian ar draudzeni Meksikā