Beyonce un Jay Z nopirka māju ar lūžņainiem logiem par 120 miljoniem ASV dolāru

Beyonce un Jay Zee dzimšanas priekšvakarādvīņi, kas būtu dzimis jūnijā, vēlējās pārcelties uz plašāku mājokli. Pāris ir gatavi maksāt $ 120,000 par savrupmāju, kas piesaistīja tos.

Mājokļu jautājums

Beyonce un Jay Z, kas tagad dzīvo Ņujorkā un jau ir izveidojuši telpu saviem nākamajiem bērniem, pēc bērnu dzimšanas plāno pārcelties uz Losandželosu.

Beyonce un Jay Zee

Beyonce un Jay Zee

Pāris pavadīja vairākus mēnešus, meklējot mājubūtu tos vēlējušies. Ja dziedātājs visvairāk noraizējies par mājas dizainu, reperis vispirms likts uz viņu jauno māju drošību. Slēgtā pārdošanā viņi atrada savu sapņu mantojumu, kas atrodas Bel-Air kalna augšpusē, elites Losandželosas apgabalā. Pāris jau ir parakstījis dokumentu, kas nepieciešams mājas pirkšanai.

Beyonce un Jay Z ir iegādājušies īpašumu par 120 miljoniem dolāru

Beyonce un Jay Z ir iegādājušies īpašumu par 120 miljoniem dolāru

Mācīšanās, ka savrupmāja vēlas iegūt populāruzvaigzne ģimene, īpašuma īpašnieks padarīja viņiem atlaidi 15 miljonu ASV dolāru apmērā. Ar savu kontu par greznu māju, ko izstrādājis slavenais arhitekts Paul McLean, Beyonce un Jay Z sniegs 120 miljonus.

Par kādu šādu summu?

Galvenās mājas platība ir 2787 kvadrātmetriIr astoņas guļamistabas, vienpadsmit vannas istabas, sauna, tvaika istaba, ierakstu studija, garāža piecpadsmit automašīnām, četri peldbaseini un atsevišķs spārns kalpotājiem. Jāatzīmē, ka visi divstāvu logi savrupmājā ir neuzliekami.

Beyonce un Jay Z nopirka māju 120 miljonu dolāru apmērā

Beyonce un Jay Zi dzīvo 120 miljonu dolāru apmērā

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Uz māju pieci 8094 kvadrātmetri zemes arbrīnišķīgi skati. Blue Ivy pāru vecākajai meitai un dvīņiem būs daudz vietas spēlēs. Starp citu, Beyonce un Jay Zee jau rūpējas par Blue Blue par pienācīgu skolu netālu no mājas.

Beyonce un Jay Zee ar meitu Blue Ivy

Beyonce un Jay Zee ar meitu Blue Ivy

Beyonce ar Blue Ivy

Zilais Ivy