Apcietināts draugs Kylie Jenner Travis Scott

Pēc izstāšanās ar reperi Taiga Kylie Jennerienāca jaunās attiecībās ar citu reperi, Travisu Scottu, un šobrīd dedzina no jauna mīļotāja rūpes. Amerikāņu dziedātājs tiek apsūdzēts par nemieriem.

Riotēšana

Nelaimes gadījums, kas izraisīja cilvēku hospitalizāciju,notika sestdienas runā 25 gadus vecā Travis Scott (Jacques Webster pases) Arkansasā. Izstādes laikā mūziķis aicināja skatītājus pārvarēt drošības kodus un nokļūt skatē.

Traviss Scott savā koncertā Rogersā, Arkansasā

Traviss Scott savā koncertā Rogersā, Arkansasā

Daži dziedātāja fani steidzās pie viņaklauvējot sargus, kā rezultātā izkropļoja drošību un paši tika ievainoti ar strāvas pastiprināšanos. Cietušajiem tika sniegta medicīniskā palīdzība, un policija, gaidot nemieru līderi, lai pabeigtu koncertu, arestēja viņu, tiklīdz viņš parādījās aiz ainas.

Scott aicināja cilvēkus skriešanās uz skatuves

</ P>

Scott aicināja cilvēkus skriešanās uz skatuves

Scott tika apsūdzēts par kūdīšanu uz nemieriem un draudus nepilngadīgo veselībai un drošībai. Pēc tam, kad šerifs to uzdeva, viņš tika atbrīvots.

Traevis Scott tika arestēts par nemieru rosināšanu

Travis Scott tika arestēts par nemieru vilšanos

Jāatzīmē, ka nesen saldējuma māksliniekslūdza viņa fani pāriet no trešā stāva viņa koncertā Ņujorkā. Ja Travis turpinās tādā pašā garā, tas drīz kļūs par persona non grata uz mūzikas platformām.

skatīt arī
  • Vozmutitelnitsy miers Kendall un Kayli Dzhenner izlaidusi provokatīvs līnija T-krekli!
  • Fotogrāfijas no savrupmāju Kayli Dzhenner kļuvuši zināmi sabiedrībai
  • Kailija un Kendall Jenner svinēja Tēva diena ar Keytlin Dzhenner

Trūkst pirmā

Ja uzskatāt, ka iekšējās, tad Kayli Dzhenner joprojām nevar aizmirst savu iepriekšējo draugu Taiga, kas izpārdotas pirms diviem mēnešiem, un tikās ar Scott, lai padarītu viņu greizsirdīgs.

Kylie Jenner un Travis Scott

Kayli Dzhenner un Trevis Skott

19 gadus vecā Kylie Jenner

19 gadus vecā Kylie Jenner

Noskaidros realitātes šovu zvaigzni ar savstarpējām paziņāmpar katru bijušo pusaudzes soli un raudo, kad viņš uzzina par mīlošā un brīvā mūziķa kaislībām. Kylie nav steigā izmest Taiga foto, cerot uz atkalapvienošanos ar viņu.

Rapper Taiga

Rapper Taiga