Ikvienam runā par formu Rihanna: atgūt vai amats?

Joprojām ir Kannu kinofestivāla sarkanais paklājsRihanna bija uzmanības centrā, jo viņas figūras izmaiņas. Svaigas zvaigznes zvaigznītes, kas jau ir izlidojušas no Cote d'Azur mājas, liecina, ka tā nav tā kamera vai apģērbs, kas visu vainoja, bet viņa tiešām izauga tauki.

Rihanna Kannās

Rihanna Kannās

Rio Kannās

Rihanna festivālā Kannās

Transformācija tās formā

Otrajā dienā paparaci uzņēma 29 gadus veco RihannuŅujorka. Dziedātājs, ģērbies kreklā ar zilām un baltām svītrām ar lielām piedurknēm, Ripped gaismas džinsi, zābaki no Balenciaga, turot rokassomu no Dior, strauji gāja pa ielu, kopā ar miesassargu.

Pat veltītā dziedātāja fani, kas uzskata, ka viņa izskatās skaista neatkarīgi no tā, cik viņa sver, atzīst, ka Ri-Ri ieguva vismaz divpadsmit kilogramus.

Rihanna tika aizdomas par grūtniecību

Rihanna tika aizdomas par grūtniecību

Rihanna ir atguvusies

Rihanna izskatās daudz labāk

Mēs brīnāmies par iemesliem

Attēli, kas publicēti plašsaziņas līdzekļos, kā paredzētsizraisa baumiņu vilnis. Ir vairākas versijas, kas izskaidro jaunās Rihannas formas. Viens no tiem ir dziedātāja atteikums smēķēt un kā rezultātā palielināta apetīte. Nu, vislabākais pieņēmums, protams, ir Barbadaras skaistuma iespējamā grūtniecība.

skatīt arī
  • Drake parādījās publiski ar jaunu mīļoto
  • Kriss Brown neveiksmīgi pārkāpj tiesas lēmumu
  • Rihanna ir iesniegusi jaunu kolekciju kurpes

Pikants jautājums

Pieņemot, ka Rihanna patiešām irgatavojas kļūt par māti, tad ir pilnīgi loģiski uzdot jautājumu par bērna tēvu. Pēdējais oficiālais izpildītāja draugs bija reperis Drake, turklāt par poppa lomu izliekas bijušā draudzene Kriss Brauns. Mums nevajadzētu izslēgt, ka Ri-Ri ir slepenais pielūdzējs, kura vēl nevēlas publiskot vārdu.