Skolēnu koncertā piecu gadu meita Beyoncé izrādīja jautru deju

Ņemot vērā baumas, ka Beyoncé un Jay Zee jau irViņi kļuva vecākus dvīņi, slēpjot faktu tie dzimuši no preses, tīkls ir jauka video par vecāko meitu par pāris 5 gadus vecs Blu Ayvi kopā ar klasesbiedriem, kā viņa varētu, viņa izpildīja dzīvīgu deju.

Mama gēni

Star Meita R "n" B Beyonce, kurš zina, firsthand par šovbiznesā no šūpuļa, ir vairākkārt parādījās uz skatuves ar savu zvaigžņu mammu, sapņo par savu runu. Viņas sapnis piepildījās ...

Beyonce un Jay Zee ar savu meitu MTV Video Music Awards 2014. gadā

Beyonce un Jay Zee ar savu meitu MTV Video Music Awards 2014. gadā

Vakar vakarā Rietumu plašsaziņas līdzekļi publicēja meiteņu izrādes ierakstu no skolas koncerta, kurā viņa dejo tāda paša vecuma uzņēmumā kā moderna deja. Tiek ziņots, ka pasākums notika sestdien.

Ņemot piemēru mīļoto māti, Blu Ayvi, tērpies tāpat kā citas meitenes baleta kostīmu un Pointe apavi, stāv centrā, slavenajā vicināšanu viņa rokas un lentes uz viņas galvu enerģiski pāriet uz beat mūziku.

Zilais Ivy skolas koncertā

Žurnālisti nevarēja droši uzzināt,vai koncertā bija grūtniece Beyonce, vai tikai Jay Zee atbalstīja meitu. Ņemot vērā to, ka dziedātājs vienkārši mīl savu mazo princesi, lai viņai neierodas, Beyoncé varēja tikai novērst dzimšanu.

Klātbūtne dzemdību laikā

Starp citu, iekšējā ziņoja, ka Beyonce un Dzhey Zi, kuri ir ļoti norūpējušies par to, ka Blu Ayvi var justies nevajadzīgs, kad gaisma būs dvīņi, paņēma visu strīdīgo lēmumu.

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Vecāki nepasargās meiteni nodvēseļu izskatu noslēpumaino gaismu un nepiekrītu, ka ģimenē pie viņiem blakus atrodas 5 gadus vecs bērns. Viņi jau ir iegādājušies Blue Ivy ekskluzīvu medicīnisko formu, kas izgatavota par bērnu zīmolu Givenchy, paredzot viņai 1015 dolārus.

Beyonce un Jay Zee ar Blue Ivy

Beyonce un Jay Zee ar Blue Ivy