Kļuva zināms, grīdas jaundzimušo dvīņu Beyonce un Dzhey Zi

Vairākas nedēļas sabiedrība ir jautājusi,Vai Beyonce un Jay Z kļūst par vecākiem vai nē? Vakar, baumas par to, ka pāris bērni ir piedzimis, saņēma oficiālu apstiprinājumu, un šodien plašsaziņas līdzekļi sāk atvērt pirmās ziņas par prieka notikumu.

Postfactum

Daudzi avoti, autoritatīvas publikācijas, kā arī dziedātāja Matthew Knowles tēvs apstiprina, ka 35 gadus veco Beyonce bērnu un 47 gadus veco Jay Zi bērni dzimuši otrdien.

Beyonce un Jay Zee

Beyonce un Jay Zee

Jauns vecais vectēvs jau apsveica viņa meitu un zvērestuEsmu čivināt, ievietojot brīvdienu pastkarti ar parakstu "Ar mīlestību, vectēvs", ar paskaidrojošiem hashtags "dvīņi", "laimīgu dzimšanas dienu". Komentāros Mr Knowles rakstīja:

"Viņi ir šeit!"

Pēkšņi no Instagram uz Matthew Knowles

Pēkšņi no Instagram uz Matthew Knowles

Matthew Knowles ar Beyonce

Matthew Knowles ar Beyonce

Neticīgie bērni

Visi gaidīja, ka dziedātājs un reperis viņiem piedzimstMeitenēm un 5 gadus vecajam Blue Ivy būs divas māsas. Tas tika uzsvērts ne tikai medijus, bet arī mājienu zvaigžņu ģimenes draugs Barack Obama, kurš ir zināms, ir divas meitas - Malia un Natašu, kērlings, ka drīz Beyonce un Dzhey Zi pārsniegt to ar skaitu meiteņu.

Beyonce ar meitu Blue Ivy

Beyonce ar meitu Blue Ivy

Piektdien medicīnas centra zālēLosandželosā, kur māte un dvīņi bija, parādījās radinieku grupa, ko vadīja satraukti Solange Knowles ar baloniem. Tuvie izpildītāji apmeklēja jaunas lielās ģimenes locekļus.

Beyonce apmeklētāji

Beyonce apmeklētāji

Beyonce radinieks

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Vēl nav mājās

Kā bija iespējams sasniegt žurnālistus, ārsti to nedarījaRush rakstīt Beyoncé un bērniem. Viņu dzīvības un veselība nav apdraudēta, bet avots teica, ka dvīņi "ir dažas nelielas problēmas." Dziedātāja kritiens ir pārliecināts, ka tieši tāpēc viņa un viņas vīrs steigā personīgi ziņot par bērnu piedzimšanu.