Mediju pauda dvīņi nosaukumi Beyonce un Dzhey Zi

Bērni Beyonce un Jay Zi piedzimaPirms dažām nedēļām. Šis priecīgais notikums notika 12. jūnijā. Kaut arī jaunajiem vecākiem un viņu radiniekiem klusēt, izņemot valsts apsveikumus no sava tēva Mettyu Noulza dziedātājs, nesniedza informāciju par jaundzimušajiem, jo ​​viņiem tas padara iekšējā informācija.

Manā godā

Rietumu preses pārstāvji uzzināja, kā to izdarītViņi sauc savu dēlu un meitu Beyonce un Jay Zi. Avots no tuvu apļa zvaigznēm teica, ka dziedātājs un mūziķis nav kļuvis pieticīgs, aicinot dvīņi viņu godā.

Beyonce un Jay Zee

Beyonce un Jay Zee

Tātad meitene saņēma nosaukumu Bey, kas ir saīsinājums no Beyoncé, un zēnu sauc par Šonu, tāpat kā Jay Zee, kura īsts vārds ir Šons Karteris. Vēl nav oficiāla apstiprinājuma par šo informāciju.

Kopējā želeja

Beyonce un jaundzimušie nav pabeigta mājās. Agrāk tā bija informēta par to, ka "mazo problēmu", jo riet ārsti baidās atstāt saviem bērniem bez uzraudzības pāriem.

Pirms dažām dienām kļuva skaidrs, ka bērni, kas dzimuši priekšlaicīgi, ir īpašā inkubatorā saskaņā ar UV lampām, jo ​​palielinātu bilirubīna līmenis asinīs.

Vecākā māsa

Pretēji Beyonce un Jay Z bailēm, viņu meita BlueIvey nemaz nerunāja par vecākiem par viņa jaunāko brāli un māsu, teica iekšēji. Meitene, kas atrodas blakus viņas mātei slimnīcā, ir pilnīgi ekstāza par viņas vecāka māsas lomu un nevar gaidīt, kamēr viņi visi atgriežas mājās auklītē.

Beyoncé un Blue Ivy

Beyoncé un Blue Ivy

skatīt arī
  • Dzhey Zi komentēja attiecībām ar Beyonce, "Viņi nebija uzcelta uz 100% patiesību"
  • Ražotājs Jay Zee ziņoja, ka katru dziesmu no viņa albuma "4:44" apstiprināja Beyonce
  • Jaunā albuma Dzhey Zi "4:44" satriekts ventilatori atklāsmes no personīgās dzīves zvaigzne

Tikmēr Dzhey Zi hit paparaci objektīvu, atstājot UCLA slimnīcā Losandželosā, kur viņš pašlaik atrodas viņa ģimenei. Laimīgais reperis nevarēja ierobežot savu prieka smaidu.

Sasniegtais Jay Zi atstāj slimnīcu

Sasniegtais Jay Zi atstāj slimnīcu