Singer Pink gandrīz atdalījās no ilgi gaidītā koncerta, kas iestrēdzis lamatā ar meitu

Tas notiek tā! Pēc ilga pārtraukuma koncerta grafikā dziedātājs Pink nolēma atkal demonstrēt savus fanus ar dzīvo izpildījumu. Viņai un viņas meitai Viņai vajadzēja būt bojātā lifts un jau ilgu laiku pirms sēžu zāles uzkrāties. Pateicoties šai tehniskajai piesiešanai, aktrise gandrīz sabojāja sniegumu.

Dziedātājam izdevās "glābt seju" sarežģītā situācijā

Atcerieties, ka populārais amerikāņu publika argalva devās ģimenes dzīvē un nerunāja vairāk nekā 4 gadus. Pagājušā gada beigās dzimis viņas dēls Džeimsons, turklāt viņai jau ir meita Willow, meitene ar diezgan nelabvēlīgu raksturu.

Spēka pārbaude

Ja Pink sēdētu saldētajā lifts vien, tas būtu daudz vieglāk. Tomēr "metāla kaste", kas karājas pār bezdibenis, tas nav labākā vieta 6 gadus vecai nemierīgajai meitenei.

Protams, sākumā lifts "gūstekņi" sevi uzturējarokās. Tomēr, tā kā laiks turpinājās, dziedātājs un viņas meita sāka lēnām zaudēt pacietību. Viņi sēdēja uz nepatīkamā "transportlīdzekļa" grīdas un gaidīja viņu atbrīvošanu.

Rozā un meita nokrita izmisumā

Pa to laiku aktierai ar spēju un galveno izsūtīja smspanikas saturs: "mums vajadzīga palīdzība! Šeit nav pietiekami daudz gaisa! Mēs esam karsts! " Tomēr ir jāciena Pink spilgtums, viņa pārliecināja savu meitu un neuzrādīja viņai patiesās izjūtas.

skatīt arī
  • Pink un viņas vīrs Carey Hart un bērni tika spotched pastaigas pa Manhattan
  • Pļavas meitas dažreiz kauns ... par dziedātāja izskatu!
  • Pink mudināja sievietes nepievērst uzmanību viņu svaram

Glābšanas operācija bija veiksmīga, un dziedātājam bija laiks viņas izrādei. Viņa priecīgā SMS ziņa "Mēs esam glābti!" Bija apstiprinājums tam.