Maskavas fotogrāfija Kristina Makeeva apmeklēja šo pasaku - ziemā 3 dienas pavadījusi mūsu planētas dziļākajā ezerā un izveidojusi fantastisku fotoattēlu!

1. "Baikāls ir iespaidīgs. Tas ir dziļākais un tīrākais ezers uz Zemes, "saka Kristina. Un, plānojot šo braucienu, mēs pat negaidījām, ka viss būtu tik brīnišķīgs, majestātisks un pasakains ... "

Baikāls ir iespaidīgs

2. "Baikāls tik aizrauj mūs ar savu skaistumu, ka visas trīs ceļojuma dienas mēs nevarējām gulēt ..."

ko aizrauj skaistums

3. "Iedomājieties iesaldētu ezeru ar garumu 600 km un ledus biezumu 1,5-2 m. Jā, tas var viegli vadīt automašīnu, kas sver 15 tonnas!"

garums 600 km

4. "Katrā ezera daļā ledus ir sava modeļa, un tas viss, jo ūdens sasalst slāni pa slāni ..."

Raksti uz ledus

5. "Starp citu, Baikalas ezers ir visredzamākais pasaulē, un jūs varat apsvērt zivis, zaļus oļus un pat augus apakšā!"

Skaidrākais ledus

6"Baikāls ziemā un piesaista ceļotājus. Viņi pārvietojas pa saldētu virsmu uz ragavām, slidām un pat velosipēdiem. Visvairāk simts kilometru attālums pārsniedz telti uz ledus un paliek naktī! "

Piesaista ceļotājus

7. "Jūs neticēsiet, bet dažās ezera daļās ledus izskatās kā reāls spogulis, un jūs pat varat uzņemt kameru pārdomās ..."

Atspoguļošana

8. "Šī ir brīnišķīga vieta. Ļoti garīga un atmosfēra! "

dvēseles vieta

9. "Ledus plaisas nepārtraukti. Kad sala kļūst spēcīgāka, tas pārtrauc. Vai tu zināji, ka šādu plaisu garums var sasniegt līdz 10-30 km, un platumā tie ir aptuveni 2-3 metri? "

ledus raustīšanās

10. "Tas ir iespaidīgi, ka ledus izšļakstīšana ar skaļumu un skaņu, vairāk līdzinās pērkona vai lielgabala šāvieniem. Bet, pateicoties šīm plaisām, zivs vienmēr ir skābeklis! "

pērkona roll

11. "Ledus uz Baikāla ezera līdz maijam, bet aprīlī jūs baidīsit, lai uzkāptu uz to ..."

ledus līdz maijam

12. "Un, ja jūs ledus laikā redzējāt daudz saldētu burbuļu, tad jūs zināt - no apakšas metāna gāze, ko emitē aļģes, paceļas uz virsmu"

burbuļi

13"Leģenda saka, ka Baikalas tēvam bija 336 dēlu upes un viena meita - Angara. Visi "dēli" nokrita uz Baikālu, lai papildinātu savas rezerves ar ūdeni, bet meita iemīlēja Jeniseju, un sāka ēst no sava tēva savu mīļāko. Dusmas dēļ tēvs Baikāls iemeta akmeņus savā meitā, bet nekad neiegriezās. Kopš tā laika šo māla akmeni sauc par Šamaņa akmeni un upes Angaras avotu! "

Leģenda

14. Bet leģenda galu galā ir savstarpēji saistīta ar patiesību: Angarā ir vienīgā upe, kas plūst no ezera, visi pārējie to ieslēdz!

un patiesību

15. Nu, vai Baikalas ziema nav visskaistākā vieta pasaulē?

Vai tā nav visskaistākā vieta