Rakstā ir iekļauta virkne valstu, kurās ir lētāks dzīvot, tāpēc jūs varat arī izvēlēties paradīzi sev, ja jūs vēlaties, jūs varat pārvietoties jebkurā laikā.

Ir valstis, kurās ir mūsu pilsoņividējais ienākums būs jūtams bagāts, nokļūstot siltai jūrai un eksotiskiem augļiem jūsu pusē. Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs daudzi cilvēki, pārejot uz labu pelnīto atvaļinājumu, sāka dzīvot valstīs ar zemu dzīves dārdzību, jo šeit ir 500-1000 dolāru pensija, kas neļauj jums kaut ko noliegt.

1. Taizeme

Taizemes reljefs

Taizemes pludmale

Taizemes tirgus

Solar Asia ir viena no visvairāk mīļākajām vietāmkrievu migrācija un Taizeme netiek izvēlēta nejauši, jo šeit krievu vidējā alga ir pienācīgs stāvoklis, neskatoties uz to, ka viena taju baita likme ir aptuveni vienāda ar diviem rubļiem.

Jūs varat dzīvot tieši uz debesīm krastā iekšāko ieskauj palmas un silta saule. Protams, tas nav par tūristu apmeklēšanu, bet gan par iespēju dzīvot kā parasts Taizemes pilsonis. Īrēt ērtas naktsmītnes ar vienu vai divām istabām ar visām ērtībām praktiski Bangkoka centrā, un varbūt pat ar peldbaseinu ir iespējams par 22 tūkstošiem rubļu. Šādas cenas līdzīgam mājoklim Maskavā vai Sanktpēterburgā nav atrodamas.

Pilnas vakariņas taju kafejnīcā - pirmā, otraar gaļu un dzērieniem - tev izmaksās 200 rubļus, bet, ja tu ēdīsi mājās, ēdiena izmaksas būs vēl zemākas. Šādas cenas var atrast kūrortpilsētu centrā, un, ja jūs pārvietojat uz mazāk populāru pilsētu, izmaksas var samazināt uz pusi. Bet šeit dārgi ir benzīns: aptuveni 100 rubļu uz litru.

2. Indija

Indijas apvidus

Indijas skats no loga

Indijas tirgus

Indija ir kontrastu valsts, kas ir seno metālu maisījumskultu un muitu ar modernām tehnoloģijām. Šeit, dzīvojot penthouse, no loga jūs varat redzēt vietējās vētras, un centrālajās ielās būs krāsotas jogas transa un pērtiķu stāvoklī. Taču dzīves dārdzība mums šeit ir zemāka, tādēļ, nopelnījusi Krieviju, Indijā var dzīvot grezni, jo šeit 1. rupjas vērtība ir nedaudz vairāk par rubli.

Pat Augstajā sezonā Goā var noņemtlielisks dzīvoklis ar ērtībām 20-25 tūkstoši rubļu mēnesī. Bet vietējā virtuve, protams, ir amatieru, bet, ja jums tas ir pēc jūsu gaumes, tad sirsnīgs pusdienas vietējā krēsla maksās no 70 līdz 200 rubļiem.

3. Indonēzija

Indonēzijas pilsēta

Indonēzijas iedzīvotāji

Indonēzijas laukos

Indonēzija kopumā piedāvā neticami zemuIzmitināšanas cenas, jūs varat ieguldīt 150 dolārus mēnesī, lai gan bez šiks, bet jums ir jāizlemj, cik daudz jūs vēlaties tērēt papildu. Pilnas vakariņas šeit maksās tikai 1 dolārs. Bet šajā valstī ir ļoti augsts bezdarba līmenis un zemas algas, tādēļ jauki dzīvot šeit, ja jūs saņemat ienākumus savā dzimtenē.

4. Bali

Bali apvidus

Bali māja

Bali maltītes

Bali ir paradīzes sala, kas piederIndonēzija, bet šeit, pateicoties neatrūgtiem kūrortiem, dzīve būs dārgāka nekā cietzemē. Tomēr, ja mēģināsit apiet populārās kūrorta vietas un ēst vietējās valgangas, tad jūs varat dzīvot šeit, tāpat kā Krievijā, bet ne pelēkās un blāvās tiesas vietās, bet paradīzes vietā pie okeāna. Šeit vietējās rūpijas likme ir šāda: 100 rūpijas izmaksas ir aptuveni 0,58 rubles.

Bali netālu no jūras varat īrēt cienīgu istabumēnesī par aptuveni 100 dolāriem un trīs istabu dzīvokli, ja tu labi izskaties, tad 400 zaļo. Divām pusdienām šeit maksās vidēji 230 rubļi, bet veģetāros ēdienus - vēl mazāk. Bet, ja jūs apmesties mazāk populārās vietās Bali, tad īre un izmitināšana būs lētāki.

5. Filipīnas

Filipīniešu pilsēta

Filipīniešu pludmale

Filipīniešu tirgus

Arī Filipīnās dzīvo lēti, izņemotno galvaspilsētas, jo tas ir ļoti populārs tūristiem, tādēļ, ja jūs vēlaties dzīvot tur, kur tas ir lētāks, labāk izvēlēties citas pilsētas, izņemot Manilu. Vietējā peso likme attiecībā pret rubli bija attiecīgi vidēji 1-1,70.

Visvairāk par lētu un ērtuārzemnieku uzturēšanās vieta izvēlas Sebu provincē, kas ir diezgan attīstīta, taču cenas šeit ir zemas. Iznomājiet visu māju ar ērtībām, ko var atrast par 300 ASV dolāriem mēnesī, un komfortablu divvietīgu istabu viesnīcā - 1200 rubļu dienā. Barojoša barība var būt 100-150 pesos, un, ja jūs vēlaties eksotiskus augļus, tad sekojiet to tirgum, kur tie maksās jums gandrīz penny.

6. Kambodža

Kambodžas lauki

Kambodža uzcelta

Kambodžas tirgus

Saulainā Kambodža tiksies ar jūsu Āzijas valstīmkrāsa, neparasti veci tempļi un dīvaini kulti. Šī valsts tiek uzskatīta par vispopulārāko budžeta tūristu vidū, kas vēlas atrast vietu, kur jūs varat dzīvot, netērējot daudz naudas. Rent divistabu dzīvoklis ar ērtībām šeit var būt no $ 300, un divstāvu māja ar divām vannas istabām, trīs guļamistabas un priekšējo dārzu - par 550 dolāriem.

Bagātīgs ēdiens kafejnīcā maksās 3 ASV dolārus, un, ja jūs vēlaties apmeklēt kādu no Eiropas restorāniem, tad jums būs jāapbloķē apmēram 5 ASV dolāri.

Tomēr šeit viss nav tik salds. Savvaļas pludmalēs, kas nav ļoti tīras, mierīgi staigā apkārt klaiņojošie suņi un meža iedzīvotāji.

7. Vjetnama

Vjetnamiešu pludmale

Vjetnama uzcelta

Vjetnamas tirgus

Sākas piekraste Vjetnamas dienvidaustrumoslai gūtu popularitāti ceļotāju vidū, jo šeit elegantais tropu mežs izplešas 11 hektārus, un skaistākais koraļļu rifs piekrastē tiek uzskatīts par labāko vietu zemūdens ekskursijām un medībām visā Āzijā.

Tā kā šīs vietas vēl nav ļoti atskrūvētas,pat nedēļas nogalēs tas nav pārāk blīvs ar tūristiem, tāpēc īres maksa par pienācīgu mājokli būs 150-200 dolāri mēnesī. Bet ir vērts atzīmēt, ka tiešā tuvumā, pat pludmalē ar jums, vienmēr būs vietējie iedzīvotāji.

8. Laosa

Laosas pilsēta

Laosas apvidus

Laosa tirgus

Laosa ir slavena ar saviem kalniem, budistu kultūruun ekstremāli sakausējumi uz gumijas laivām kalnu upēs. Dzīvošana Laosā ir ne tikai skaista, bet arī lēta, jo mājokļu īre ar šiks šeit maksās ne vairāk kā 20 ASV dolārus dienā, un varēs atrast budžeta iespēju par 9 ASV dolāriem. Ja mēnesi iznomāt māju Laosā, tad varat gaidīt 150-200 dolāru par ērtu odnushku miega zonā.

Kad pienāks laiks pusdienām, tad kafejnīcā varat aizpildīt savu aizpildi par 2-4 dolāriem. Un, ja jūs vēlaties iznomāt velosipēdu, lai ceļotu pa Laosu, tas maksās tikai 10 dolāru dienā.

9. Nepāla

Nepāla pilsēta

Nepāla mājas

Nepāla tirgus

Nepāla ir nopelnījis mistiskas valsts godu arĀzijas garīguma centrs. Ceļotāji vēlas ierasties šeit, kas meklē savu ceļu un vēlas filozēt pēc būtības. Budžeta tūristu gadījumā tas ir īsts paradīze - jūs varat apbrīnot vietējās apskates vietas, skaistu dabu un tempļu pārpilnību burtiski pensai. Piemēram, noma odnushki Katmandu tev izmaksās ne vairāk kā 200 dolārus, un visdārgākais ēdiens luksusa restorānā ir ne vairāk kā 8 dolāri.

10. Ķīna

Ķīnas pilsēta

Ķīna atrakcijas

Ķīnas tirgus

Ķīna ir milzīga valsts, kurā ir savvaļastuksneša līdzenumi, gleznainie lauki un megalopoli ar debesskrāpjiem un citām mūsdienu precēm ar aktīvo dzīvi. Bet, neskatoties uz to, Ķīna ir diezgan lēta valsts, kurā dzīvo intūrists, un ienākumu līmenis šeit nav tik daudz kā ubags Kambodžā, bet ir daudz vairāk vērts. Taksometru brauciens pa pilsētu maksā vidēji vienu dolāru, pusdienas - 2 dolāri, un jūs varat iznomāt elegantu dzīvokli ar vairākām istabām un visām ērtībām lieliskā vietā, ieskaitot komunālos pakalpojumus, drošību un citus pabalstus par 20 tūkstošiem rubļu.

11. Bulgārija

Bulgārijas pludmale

Bulgārija pilsēta

Bulgārijas tirgus

Tiem, kam nepatīk Āzijas valstu garšaun es vēlos dzīvot lēti kaut kur Eiropā, vislabāk iet uz Bulgāriju. Protams, mājokļu cenas ir ļoti zemas, kā tas ir dažās Āzijas valstīs, taču Bulgārijā dzīvošana ir daudz lētāka nekā jebkur citur Eiropas Savienībā.

Ja jūs mēģināt, tad dzīvojamā rajonā kapitālavai provincē varat iznomāt lielisku dzīvokli par 200 ASV dolāriem mēnesī. Turklāt ir brīnišķīgas pludmales un skaistas, precīzi, ne sliktākas nekā Francijā. Starp citu, ja vēlaties atpūsties, dzerot pudeli alus, tad šeit tev izmaksās tikai 80 centus.

12. Rumānija

Rumānija

Rumānijas pilsēta

Rumānijas tirgus

Rumānija - vēl viens lēts paliktEiropas Savienībā. Protams, šeit, protams, nav tik silts kā visās iepriekšējās valstīs, un nav zilā krasta, bet ļoti skaistajā arhitektūrā - daudzās senās pilis un citas apskates vietas. Slavens ar skaistumu ir meži un kalni, kur ziemā varat doties slēpot un apmesties ledus viesnīcā.

Neskatoties uz to, ka cenas šeit ir augstākas salīdzinājumāar sliktām Āzijas valstīm, joprojām dzīvo, ir lētāks nekā mūsu. Pusdienas kafejnīcā maksās ne vairāk kā 350 rubļu, un iznomā centrā būs 14-23 tūkstoši rubļu un guļvietās - 8-17 tūkstoši.

13. Nikaragva

Nikaragvas pludmale

Nikaragvas pilsēta

Nikaragvas tirgus

Šī valsts ir tikai īsts paradīze budžetamdzīvi cilvēki, kuriem patīk glābt. Nikaragvā viss maksā viss: mājoklis, ēdiens, izklaide, transporta noma. Ir pietiekami, lai divi tūkstoši varētu nopelnīt 1000 USD, lai dzīvotu ērti lielā dzīvoklī, neatsakoties no sevis neko, un pat uzaicināt saimnieci vairākas reizes nedēļā iztīrīt māju.

14. Gvatemala

Guatemala City

Guatemala City

Gvatemalas tirgus

Gvatemala ir interesanta valsts ar bagātukultūras mantojums un atrakcijas, izmitināšana tajā būs lēts, bet skaists. Ērta un plaša vienistabas dzīvokļa izņemšana mēnesī maksās 200 dolārus, un ar ēdienu būs pietiekami 25-30 baļķi mēnesī. Un arī šeit ir pašreizējā pārpilnība tropu augļu, kas maksāja rekordzemu.

15. Hondurasa

Hondurasa pludmale

Hondurasa pilsēta

Hondurasa tirgus

Hondurā jokingly, mēs izmantojām sasaistīt visu veiduabsurds, kas saistīts ar politiku, taču šodien šī tūristu virzienā ļoti strauji attīstās. Šeit ne tikai lēti un jautri, bet arī ļoti skaisti, romantiski un garšīgi.

Barojoša barība būs tikai 3 ASV dolāri. Bet jāapzinās, ka pilsētas San Pedro Sulla ir labāk nevar ierasties, viņš ir atzīts par visbīstamāko pilsēta pasaulē, kur tirgi un ielas pastāvīgi patrulē militārās, tāpēc nav vieta ārzemniekiem.

16. Meksika

Meksikas pludmale

Mehiko

Meksikas tirgus

Kultūras attīstītajā pilsētā Guanajuato Meksikāskaistu dzīvokli var iznomāt par 150 - maksimāli 200 USD mēnesī, doties uz kino - par 3 USD un dzert glāzi alus - mazāk nekā dolārs. Meksika ir ļoti skaista un brīva valsts ar zilganām pludmalēm un interesantām krāsām.

17. Albānija

Albānijas pludmale

Albānija

Albānijas tirgus

Šī ziedošās valsts dienvidu daļa ir lieliska vietapar klusu un cienīgu dzīvi. Tai ir maigs Vidusjūras klimats un skaisti skati. Dzīvot šajā valstī, atšķirībā no tās kaimiņvalstīm Eiropā, ir daudz lētāks.

Pienācīgas dzīvoklis var iznomāt tikai 100-120 dolāru, jūs varat dzert pudeli alus 90 centiem, un garšīgs, un atbilstošu maltīti - par 6 $.

18. Peru

Peru pilsēta

Peru pludmale

Peru tirgus

Turklāt tas ir lēts dzīvot un šautērti naktsmītnes var būt no 150 dolāriem mēnesī, Peru, jūs varat arī atrast sev darbu, kas pēc jūsu patikas, apskatīt skaistas vietas un apmeklēt slaveno un mistisko vietu Maču Pikču.

Viss nepieciešamais ēdiens (graudaugi, dārzeņi, augļi, gaļa, zivis utt.) Šeit ir tikai penss, pat kilograms svaigu laša maksās ne vairāk kā 20 ASV dolāri.

Bet šeit patiešām dārgi ir - internets ar briesmīgu ātrumu (un ne visur tur). Atkarībā no apgabala cenas var svārstīties no $ 20 līdz $ 200 mēnesī.

19. Beliza

Belizas pludmale

Belizas pilsēta

Belizas tirgus

Šī mazā valsts Centrālamerikā navtik populārs ar tūristiem, tāpat kā ar dažādiem investoriem, jo ​​ārzonas zonas. Bet šeit tas ir ļoti skaisti, un ceļotāji, kuri ir apmeklējuši vietējos Azūra krastu Karību jūras, ceļotāji svin vietējo vietu skaistumu un lētu dzīvošanu.

Šeit visai ģimenei ir pietiekami 500-600 dolāru mēnesī, šī summa ietver lielas mājas nomu, labu ēdienu un svaigus augļus.

20. Ekvadora

Ekvadoras pilsēta

Ekvadora vietējā

Ekvadoras tirgus

Ekvadora ir populārākā valsts, kurā dzīvotstarp pensionāriem. Ir maigs klimats, skaista daba, daudzi parki un interesanti vietējie iedzīvotāji. Ekvadora tiek uzskatīta par pasaules centru, tāpēc ir ieskaujams pasakainā atmosfērā.

Par pienācīgu dzīvokli šeit tev jāizklāsta150-200 dolāru, barojoša maltītes laikā būs 2,5-3 ASV dolāri. Kopumā 1000 dolāru šeit ir pietiekami, lai klusu un interesantu dzīvi pilnā labklājībā.