Jūs pat nevarat iedomāties, cik briesmīgas zivis var būt. Meet - visbīstamākie ūdens monstriem, kas dzīvo uz mūsu planētas.

Ir zivis, kuru zobi ir asi, piemēram, asmeņiskuvekļi, un tie var būt ne mazāk apdraudēti cilvēkiem kā, piemēram, lauva vai krokodils. Šādas briesmonis dzīvo ne tikai okeāna dziļumos, bet arī saldūdens upēs un ezeros, un pat seklos ūdeņos. Tāpēc, ieejot nezināmā tvertnē, it īpaši kaut kur tropiskos apgabalos, nevajadzētu zaudēt modrību.

1. Zivju iepakojums

Fish Paku1

Fish Paku2

Šī zivs var sasniegt vienu metru garumā unsver apmēram 25 kg. Viņa zobi ir līdzīgi cilvēka formai, bet, ja šis ēsma jūs nokauj, jūs to neatradīsit. Šis briesmonis apdzīvo Amazones upes, taču pēc šīs sugas sporta zvejas atļaušanas tas izplatījās Ziemeļamerikas un Āzijas ūdeņos.

1994. gadā, Jaunajā Gvinejā - divizvejnieku nāves gadījumi. Tie tika konstatēti pilnīgi riddled ar zobiem, nāve bija no asins zuduma. Ne jau uzreiz zināms, kurš zvērs uzbruka vīriešiem, tomēr, kā izrādījās vēlāk, zivis izgatavoja iepakojumu.

2. Elektriskās pūtītes

Elektriskās pūtītes

Šī radība, tāpat kā čūska un zivis,ir atrodams Amazones un Dienvidamerikas upēs, un, parādoties briesmām vai upuriem, tā nokļūst saviem upuriem ar 600 voltu elektrisko strāvu. Šim līmenim ir pietiekami, lai nogalinātu cilvēku.

3. Atlantijas neprātīgas zivis

Atlantijas nekaunīgas zivis

Izskatās, ka šī zivs atgādina klātbriesmonis ar šausmīgu mazu un asu zobu kopumu. Tā svars var būt 30 kg, un garu zivju garums var sasniegt 2 metrus. Monstrs dzīvo okeānā un slēpjas starp jūras akmeņiem.

Uzbrūkot, atveras glaucous zivisMilzīgs muti un nokauj zobus cietušā ķermenī. Zivju mutē var ievietot futbolu, kuru bez grūtībām var norīt. Cilvēks nevar tikt izglābts no šāda jūras plēsoņa uzbrukuma, pastāv risks, ka viņš pat varēs norīt veselu, jo vēdera lielums, šī briesmīgā zivs, ir gandrīz tās ķermeņa garums. Ir bijuši gadījumi, kad šo zivju kuņģī konstatētas cilvēku atliekas.

4. Zivju tīģeris

Zivju tīģeris1

Zivju tīģeris2

Zivju tīģeris vai goliāts ir īsts briesmonis unSmilšains plēsējs starp saldūdens rezervuāru iemītniekiem. Šī zivs var sasniegt svaru 50 kg, un milzīgi asi zobi var viegli sagriezt upuri šķēlēs. Asinsskaņas briesmonis uzbriežas un ēd upes, kas iesprostoti upē, un neatstās uzbrukumu personai. Būtībā šīs zivis dzīvo Āfrikas ūdeņos, jo īpaši Kongo upē un Tanganyikas ezerā.

5. Sāga Bagarius

Zivju Gunch1

Zivju Gunch2

Šo samsu sauc arī par gangas zivīm,galvenokārt Kali upē, kas atrodas starp Indiju un Nepālu. Šī ir kaņepju zivs, kas ir galvenais vaininieks cilvēku pazušanā upē. Samsa svars var sasniegt līdz 140 kg, un tas var uzbrukt pat ar cilvēku pūli.

Bet paši cilvēki ir vainīgi par to, ka zivisatkarīgi no cilvēka miesas, jo vietējie cilvēki, saskaņā ar seno tradīciju, pēc pēdējiem ceļojumiem pēc visiem indiešu rituāliem pa šo upi sūta mirušo pusi aizmigušos ķermeņus.

6. Lodēšanas dzelzs zivis

Paryara1 zivis

Paiara2 zivis

Zivju paiara vai makreles hidrolīzes vienkāršistreiki cilvēka iztēles robežas - tas ir vampīru zivis, reālais Drakulas grāfs ūdens iedzīvotāja tēlā. Monstrs aug līdz 1,5 metriem un var nosvērt 14 kg. Viņu apakšējo suņu garums var sasniegt 16 cm. Tas attiecas arī uz saviem ķermeņiem, zinot cietušā iekšējo orgānu atrašanās vietu. Tādēļ bezrūpīgs cilvēks, peldoties Amazones upēs, var iegūt nāvējošu kodumu no šīs teroristiskās zivis. Viņa acīmredzami pieskaras zobiem tieši sirdī vai plaušās, vienreiz nogalinot viņas laupījumu.

7. Zivju akmens

Zivju akmens1

Zivju akmens2

Kārpas vai zivju akmens ir viens no visvairākindīgās zivis pasaulē. Šī jūras zivs ir koraļļu rifu maskēšanās meistars. Viņa slēpj sev kā akmeni, smiltis apkaima zemē un gaida savu izvarošanu. Protams, ēst šo zivju nevar, bet vienkārši nogalināt.

Tā kā šī zivs ir ļoti līdzīgs akmenim un dzīvotas ir vairāk seklā ūdenī, cilvēks var nākt pie tā, par ko viņš saņēma devu nāvējošas indes. Sliktākais, ka pretlīdzeklis inde zivju-akmeni tur, un cilvēki mirst briesmīgā agonijā, jo inde nebija rīkoties ar zibens ātrumā, un uz dažām stundām. Šī zivs ir izplatīta ūdeņos Klusā okeāna un Indijas okeānā, kā arī seklajos ūdeņos Sarkanajā jūrā, lai mūsu apmeklētājiem ir reāla iespēja satikt šo monstru, piemēram, populārajā brīvdienu Šarmelšeihā vai Hurgadas.

8. Snakeheads zivis

Snakeheads zivis1

Snakeheads zivis2

Šo bīstamo izrakteņu zivju pirmo reizi redzēja KrievijāTuvo Austrumu un Primohi upes upēs, kā arī Korejā un Ķīnā. Bet šodien snakeheads var satikties citu valstu ūdeņos. Viņš nav pereborchiv pārtikā un ēd visus dzīvos upju iedzīvotājus, kā arī abiniekus. Vidēji zivis var nosvērt 10 kg, bet bija arī indivīdi, kas sasniedza 30 kg. Ja kāds cilvēks nokautas šādas zivis, tas var izraisīt nopietnus ievainojumus.

9. Vandelijas zivis

Vandelia fish1

Vandelia2 zivis

Šīs zivis dzīvo Amazones ūdeņos un ir briesmīgasparadoksāli tas izklausās. Vandelli baro mīkstumu, un var iekļūt organismā caur urīnizvadkanāla vai tūpļa un ēst gaļu iekšpusē cietušā celt sāpes un ciešanas dēļ to lieluma (līdz 2,5 cm garumā un 3 mm biezumā). Šī zivs ir peldēšana smaržu asinīs un urīnā, kā tas ir - enerģijas piegādes avotu. Bet par laimi, šādi gadījumi ir ļoti reti.

10. Piranha

Piranha

Piranha

Mazā un briesmīgā piranhā ir tāsarsenāla trapecija asi zobi, kas ļauj dažas sekundes nojaukt mīkstuma gabaliņus. Viņas zobi rakt mīkstumā tikpat viegli, kā silts nazis, kas nogriež eļļu. Šīs zivis sasniedz ne vairāk kā 30 cm garumā, bet tie peldēt un uzbrukums iepakojumos, un ļoti īsā laika periodā, piemēram, no liellopu liemeņu tikai kauli paliek. Ja šo neērto un asiņaino zivju iepakojums uzbrūk personai, visticamāk, tas netiks izglābts.

11. Zivis ezis

Zivis ezh1

Zivju ezis 2

Šī zivs ir bēdīgi pazīstams kā ļotiindīga, tā ādā, zarnās un olnīcās satur milzīgu tetrodotoksīnu. Šī viela, kas nonāk cietušā ķermenī, skar smadzenes, izraisot paralīzi un pēc tam nāvi. Tāpēc labāk neēst šīs zivis. Tomēr Japānā delikatese ir ēdiens, kas gatavots no zivju fugu, kas ir sava veida zivs ezis. Bet tos apmāca profesionāļi, kuri jau daudzus gadus ir iemācījušies pareizi sagriezt fugu, lai indes netiktu saindēts ar gaļu. Bet, kam nav pieredzes, uz šķīvja jūs varat dot personai nāvi ar zivīm.

12. Pilotouse rampa

zāģējamās rampas

zāģētais slīpums2

Milzīgs zāģripas ramps ir bīstams tā ilgajamdeguns, no kura malas ir asas, piemēram, skuveklis, kāposti. Tieši tāpat, ka uzbrukums cilvēka septiņu uzbrauktuves nebūs, bet tā ir paaugstināta sajūtu teritoriālo aizsardzību un ļoti sliktu redzi, tāpēc, ja cilvēks būtu nepareizā vietā nepareizā laikā, rampa ar visu savu, iespējams, ļaujiet viņai redzēja ieeju un pārvērst savu upuri par maltā . Briesmās ir arī tas, ka šis upes monstrs ir pilnīgi maskēts un dažreiz to var pamanīt pārāk vēlu. Tomēr šī suga ir pakļauta izzušanas draudiem cilvēku darbības dēļ, kas ir indīgs.

13. Guas zivis

Guavase fish1

Guavase fish2

Salīdzinot ar zivīm, visi pārējiepārstāvji ir tikai mazas zivis. Guasu nav bez iemesla sauc par "Atlantijas gigantisku milzu", jo tā izmēri ir briesmīgi. Šī zivs sver aptuveni 450 kg, un tā žokļi var būt līdz 5 m gara. Šāds gadījums arī liela baltā haizivs vai milzu sams, var uzreiz pilnībā cilvēks bezdelīga.