Ķīna jau sen ir slavena ar savām neparastajām tradīcijām, it īpaši, ja tā attiecas uz brīvdienu kā kāzas.

Automobiļu automašīna, kas attēlo ķīniešu pūķi

Ķīnieši ciena pūķus. Viņi uzskata tos gudus mītiskus dzīvniekus. Vidusjūras valstībā tos sauc par Lunu un pielūgsmes no seniem laikiem. Saskaņā ar ķīniešu leģendu, vietējie pūķi bija to priekšteči, kuri dzīvoja Eiropā. Pēdējam acīmredzami bija raksturs - tie bija asinskari un ļauni. Un ķīniešu filozofija māca, ka pūķis ir Yang enerģijas simbols. Bez tam, šīs kultūras mītiskos zvēri vienmēr tiek attēloti ar garu ķermeņa formu, kas līdzinās čūskai.

Korķa galā jūs varat redzēt mazu, bet tomēr atšķirīgu no pārējās automašīnas - tas ir sarkans. Visticamāk viņš spēlē galvas lomu, kas vada pārējo.

Acīmredzot, kāzu automobiļu kustība pūķa veidā simbolizē saprātīgu un gudru laulību. Tas arī parāda, ka jaunās ģimenes atzīst tradīcijas un ievēro tās.

Ķīniešu kāzu tradīcija1

Ķīniešu kāzu tradīcija 2

Ķīniešu kāzu tradīcija3

Ķīniešu kāzu tradīcija4

Ķīniešu kāzu tradīcija5

Bet tas vēl nav viss. Ķīnas stingri ievēro savas tradīcijas. Mēs savākti visvairāk apbrīnojamo no tiem.

Plānota raudāšana

Jā, tas ir pareizi. Saskaņā ar seno ķīniešu uzvaldi, mēnesi pirms kāzām, līgavai vajadzētu purpīgi raudāt stundu katru dienu. Nedēļu vēlāk viņai pievienojas raudājoša māte, nedēļu vēlāk - vecmāmiņa, tad - līgavas māsas, tas viss notiek dažādos taustiņos. Šīs paražu ievērošanas mērķis ir izteikt galējo prieku no gaidāmajām laulībām. Kāzu dienā jāiemaksā līgavas dziesmas raudāšana, un apkārtējie cilvēki novērtē, cik labi viņai izdevās to izdarīt.

5 neticamas kāzu tradīcijas Ķīnā

Šaušana līgā

Custom nav tik briesmīgi, kā izklausās. Žņaudzējam vajadzētu atbrīvot trīs bultiņas (bez padomiem, protams!) Lai līgava. Kad tas tiek darīts, līgavainis ņem bultiņus un pa pusēm pārgriežas kā zīme mūžīgajai mīlestībai viens pret otru.

5 dīvaini kāzu tradīcijas Ķīnā

Sarkanās kāzas

Ķīniešu kultūrā sarkans ir mīlas krāsa,labu veiksmi un drosmi. Ķīnieši uzskata, ka kāzu dienā krāsa ir ļoti nozīmīga. Tātad līgavas seju pilnībā klāta ar sarkanu plīvuru, viņa kustas sarkanu kāzu auto. Pavaddokuments līgava kāzu ceremoniju, māte visu laiku turot virs viņas galvas sarkanu lietussargu, kas simbolizē auglību.

5 dīvainas kāzu tradīcijas Ķīnā 2

Griešana kāzu torte

Ķīnā, kā mēs esam, ir ierasts pabeigt kāzaskāzu torte un ēdināšanas viesi. Un kūkas, kā arī mēs izgatavojam skaistu un daudzlīmeņu. Bet šeit viņi tiek sagriezti no apakšas uz augšu - un pamatota iemesla dēļ, jo tas simbolizē ģimenes panākumus un labklājību.

5 dīvainas kāzu tradīcijas Ķīnā 3