Sāpes seksa laikā

Pēc ekspertu domām, katra trešā sievieteperiodiski piedzīvo sāpes, kamēr notiek sekss. Tā kā ne visi godīgie dzimuma pārstāvji sāpju gadījumā vēršas pie ārsta, patiesībā šī problēma var būt biežāka. Dažas sievietes izvēlas pieņemt šo situāciju vai gaidīt, lai tā iet pati. Tomēr mūsu ķermenī ietilpst aizsardzības funkcija, un galu galā šīm sievietēm ir bailes un pretība pirms seksa. Un tas, kā mēs zinām, ļoti nelabvēlīgi ietekmē attiecības starp partneriem. Jebkurā gadījumā problēma ir jāatrisina.

Kāpēc tas ir ievainots, kad man ir sekss?

Ginekologi formulēja galvenos iemeslusŠīs nepatīkamās parādības rašanos. Katrai sievietei jāzina, ka jebkuras seksuālās dzīves problēmas var novērst, pats galvenais - detalizēti izpētīt problēmu un nevis atlikt viņas lēmumu.

  1. Sāpes pirmā dzimuma laikā. Saskaņā ar statistiku, 90% sieviešu piedzīvo stipras sāpesPirmā dzimuma laikā. Galvenais šīs sāpes cēlonis ir bailes, ka lielākā daļa meiteņu piedzīvo pirms viņu pirmās mīlestības nodibināšanas. Bailes izraisa ķermeņa muskuļus, un lielākoties - maksts muskuļus. Tā rezultātā rodas sāpīgas sajūtas. Arī šīs jūtas var rasties, kad Pīlādzis plīsumi. Parasti sievietes himēns ir elastīgs un viegli paplašināms un pirmajā dzimumaktā paliek neskarts. Retos gadījumos nervu galus novieto uz pelē, tādēļ sāpes pirmā dzimuma laikā ir baiļu un spriedzes sekas. Lai izvairītos no šīm nepatīkamajām sajūtām, jums jāuzticas savam seksuālajam partnerim.
  2. Vaginisms. No vaginisma ietekmē apmēram 10% sieviešu mūsuplanēta. Vaginisms ir psiholoģiska problēma, kas saistīta ar pirmo neveiksmīgo seksuālo pieredzi. Ja pirmais seksuālais kontakts dzīvē vai pirmais kontakts ar konkrētu partneri bija neveiksmīgs, sievietei rodas bailes, kas vēlāk izraisa maksts muskuļu krampjus. Tas, savukārt, rada sāpīgas sajūtas gan sievietēm, gan vīriešiem. Analizējot ginekologu, var rasties līdzīgas spazmas. Lai atbrīvotos no šīs problēmas, jums jāstrādā pie sevis un jāmaina attieksme pret seksu.
  3. Ginekoloģiskas slimības. Jebkura infekcija sievietes ķermenī var būt ilgaLaiks neuzrāda un nerada neērtības seksa laikā. Tomēr agrāk vai vēlāk vīruss sāk traucēt. Viena no galvenajām seksuālo slimību pazīmēm ir sāpes vēderā vai maksts dzimuma laikā sievietēm. Ja šīs nepatīkamās sajūtas tiek regulāri atkārtotas, jums ir jāuzsāk trauksme. Šāda sāpīgums var izpausties sievietēm dažādos veidos, daži piedzīvo sāpes pusē ar seksu, citi - sāpes pēc mīlestības. Lai identificētu infekciju, nepieciešams veikt ginekologa izmeklējumus. Ja tiek konstatēta slimība, ārstēšanas gaita jānodod abiem partneriem. Gatavojot seksu, labāk atturēt vai lietot prezervatīvu.
  4. Sāpes sienā ar seksu

  5. Eļļošanas trūkums. Neļauj pietiekami daudz sievietei atbrīvoties no smērvielasizraisīt seksuālās sāpes vēdera lejasdaļā un maksts. Eļļošanas trūkums var būt saistīts ar hormonālo mazspēju sievietes ķermenī, psiholoģiskām problēmām vai kontracepcijas līdzekļu lietošanu.
  6. Sāpes seksa laikā grūtniecības laikā. Grūtniecība ir pārsteidzoši dabiskaprocess, kas izraisa nopietnas izmaiņas sievietes ķermenī. Sieviete grūtniecības laikā var piedzīvot sāpes seksa laikā, it īpaši, ja viņa piedzīvo gaidāmās izmaiņas savā dzīvē. Šis periods ir jāapgūst, galu galā viss atgriezīsies parastajā kursā. Ja nepieciešams, jums vajadzētu konsultēties ar ārstu, tikai viņš var precīzi atbildēt, kāpēc bija sāpes seksa laikā.