Sāpes pēc seksa

Saskaņā ar starptautisko pētījumu, aptuveni 30%Sievietes piedzīvo sāpes pēc seksa. Kad rodas šī problēma, dažas sievietes nekavējoties vēršas pie ārsta, citi nevēlas dalīties savās nepatikšanās ar kādu citu. Jebkurā gadījumā gan tie, gan citi ir ieinteresēti jautājumā, kāpēc kuņģis saskaras pēc seksa?

Cēloņi

Speciālisti ginekoloģijas jomā saka, kair daudz iemeslu, kāpēc sievietēm pēc sāpēm ir sāpes vēdera lejasdaļā. Katru no viņiem var likvidēt, kas padara seksu pilnīgi nesāpīgu.

1. Iekaisuma process. Vislielākie iekaisumi ir dažādiBieža sāpju cēlonis pēc seksa. Jebkura infekcija var izraisīt niezi, dedzināšanu vai asas sāpes makstī, vēdera vai sāniem pēc dzimuma. Šajā gadījumā, ārsti iesaka obligātu prezervatīvu lietošanu un nekavējoties sazinieties ar savu ginekologu. Nav izārstēt laika veneriskā slimība var novest pie katastrofālām sekām sievietēm un vīriešiem. Lai noteiktu izraisītājvielas slimības būtu jāpārbauda infekcijas un ārstēt ginekologs abiem seksuālo partneri. Pretējā gadījumā pastāv risks inficēties atkal.

Diezgan bieži parādās parādība, kadSieviete cieš no sāpēm vēderā pēc seksa, un vīrietis nejūtas nekādas problēmas. Tas nenozīmē, ka viņš ir veselīgs. Vīrieši bieži ir infekciju nesēji, kas sievietes ķermenī attīstās daudz ātrāk, un pats cilvēks ilgstoši nevar izraisīt simptomus. Ja vīriešiem ir sāpes pēc seksa, tas var liecināt par novārtā atstātu infekcijas slimību.

Ir gadījumi, kad iekaisuma processTo izraisa nevis infekcijas slimība. Zarnu baktērijas vai sēne, ieejot sievietes dzimumorgānos, var izraisīt stipras sāpes pēc seksa. Šajā gadījumā ar seksuāli transmisīvām slimībām, seksuāli transmisīvām slimībām nav nekāda sakara. Baktērijas var nokļūt caur ādu vai siekalām. Viņi sāk izraisīt iekaisumu ar novājinātu imunitāti sievietēm - menstruāciju, slimības, grūtniecības laikā.

2. Spikes. Smiekli pastāv vairumā sieviešu arpusaudža gados un, kā likums, neuzrāda sevi. Ganekologa izmeklējumā vai dzimumakta laikā var rasties nepatīkamas sajūtas. Šajā gadījumā sāpes pēc seksa parādās vēderā. Jūs varat noņemt diskomfortu ar pareizi izvēlētu stāju. Ja sāpes kļūst spēcīgas un noturīgas, tad jums ir nepieciešams redzēt ārstu.

3. Cistīts. Daudzas sievietes cieš no cistīta dažādāsvecums, no bērnības un beidzot ar vecumu. Cistīts ir uroloģiska slimība, ko izraisa urīnpūšļa gļotādas iekaisums. Iekaisuma process savukārt izraisa dažādas infekcijas. Cistīta atšķiršana no citas iekaisuma slimības nav grūti. Ar cistītu sāpes rodas, urinējot pēc seksa. Ir dažādi veidi, kā ārstēt šo slimību jebkurā tā posmā. Pirms ārstēšanas uzsākšanas tā ir

Sāpes pēc urinēšanas pēc seksa

konsultējieties ar ārstu. </ P>

Ja maksts sāpes parādījās pēc pirmā dzimuma, jums nevajadzētu izsaukt trauksmi. Tas ir normāls dabisks process, un jums tas nav jārisina. Pēc dažām dienām nebūs nekādu nepatīkamu sajūtu.

Lai precīzi noskaidrotu, kāpēc tas sāppēc seksa, jums ir jāsazinās ar speciālistu. Bet neaizmirstiet, ka visas nepatīkamās sajūtas, ja tās ir īsas, var saistīt ar neērti sievietes stāvokli seksa laikā, kā arī ar bailēm vai spriedzi.