nedrošs sekss

Katrs no mums ir pazīstams ar frāzi "bīstamssekss ". Un ikviens savā koncepcijā norāda savu nozīmi. Dažiem cilvēkiem bīstamais sekss ir sekss dienās, kad ir iespējama grūtniecība, citiem - dažām seksa formām, citiem - neaizsargātu dzimumaktu. Mēģināsim noskaidrot, kāds sekss patiešām var būt bīstams, un kādas nepatīkamas sekas tā var radīt.

Bīstamas dienas seksam

Ir zināms, ka katrai sievietei ir sava patiAtsevišķas dienas, kad viņa var iestāties grūtniecības stadijā. Grūtniecības iespējamība pastāv gandrīz jebkurā menstruālā cikla dienā, bet ovulācijas dienās šī varbūtība ir vislielākā. Ja vīrietis un sieviete nav gatavi kļūt par vecākiem un neplāno grūtniecību, viņiem jāaizsargā ovulācijas laikā. Lielākā daļa godīgā dzimuma ir ovulācija menstruālā cikla vidū. Ja cikla ilgums ir 28 dienas, tad ovulācija notiek 14. dienā no menstruācijas sākuma. Nevajadzētu aizmirst, ka grūtniecības iestāšanās iespējamība 4 dienas pirms ovulācijas un 4 dienas pēc tās ir pietiekami augsta. Šajās dienās neaizsargāto seksu draudi ir visaugstākie. Turklāt ir svarīgi atcerēties, ka jūs varat grūtniecību jebkurā dienā, pat sekss menstruāciju laikā var būt bīstams.

Kas ir bīstams anālais sekss?

Dažas sievietes uzskata, ka anālais sekss ir perversija,Citi ir šķirnes un neredz neko kaunu. Vairumā aptieku jūs varat atrast īpašas smērvielas anālais sekss. Bet pirms lēmuma pieņemšanas, vai šāda veida sekss ir nepieciešams, katra sieviete jautā sev, vai anālais sekss ir bīstams.

No medicīniskā viedokļa anālās bīstamībasdzimums ir drauds sieviešu veselībai. Viens no visbiežāk nepatīkama sekas ir: iespēja infekcijas, hemoroīdi attīstību, nevēlamas grūtniecības, plaisas un pārtraukumiem taisnās zarnas, aizcietējums. Tas viss var būt kopā ar smagām sāpēm.

Angas seksa sesijas laikā vairākas reizesInfekcijas uztveršanas iespēja palielinās. Kad baktērijas iekļūst taisnās zarnās maksts, sākas to ātrais reizināšanas un iekaisuma process. Tas ir saistīts ar ievērojamu atšķirību zarnas un maksts mikroflorā. Regulāra anālais sekss var novest pie novārtā atstarotu dzimumorgānu slimību formām, kas ir saistīta ar neauglību sievietēm. Lai novērstu slimību attīstību, liela uzmanība jāpievērš higiēnai un prezervatīva lietošanai.

Lielu lomu šajā jautājumā spēlēPsiholoģiskais faktors. Anālais sekss ir bīstami tikt galā ar divkāršu situāciju, ja sieviete psiholoģiski nav viņam gatavs vai nevēlas. Šajā gadījumā nevar izvairīties no nepatīkamām sekām.

Kas ir bīstams par orālo seksu?

Mūsdienu sabiedrībā orālais sekss ir vairākIr biežāk nekā anal. Tomēr daudzām sievietēm viņš pārstāv tabu. Mutes dobuma dziedzeris rada ievērojamu risku veselībai gan vīriešiem, gan sievietēm,

Ja sekss ir bīstams

Fakts, ka šāda veida sekss neizslēdz riskuNoķert seksuāli transmisīvās slimības. Šajā gadījumā jebkura slimība attīstās sievietes mutē un pēc kāda laika iet pa cilvēka muti. </ P>

Mutes dobums ir bīstams, lai izturētos pret nepazīstamucilvēks Daudzi jauni vīrieši un meitenes kļūdaini uzskata, ka seksuālā akta izslēgšana pasargā no slimībām. Mutes dobums, tāpat kā jebkura cita, ir jārisina tikai ar personu, kurā mēs esam pārliecināti. Tikai šajā gadījumā ir iespējams neuztraucoties par veneriskām slimībām.

Kas ir bīstams sekss karstumā?

Daudzi ārsti apgalvo, ka seksuālisiltums nav drošs veselībai, it īpaši vīriešiem. Siltumā, kad sekss ir vairāk nekā parasti, sirdsdarbība palielinās un spiediens paaugstinās. Tas var negatīvi ietekmēt cilvēka veselību, it īpaši, ja seksa nodarbināšana notiek alkohola ietekmē.