Kāpēc man ir nepieciešams sekss?

Ja jūs atņemt personai pietiekamu pārtiku vai atpūtu, labākajā gadījumā, tas būs ļoti vāja, bet sliktākajā - var nomirt no izsīkuma. Un sex - vai jums to vajag tikpat daudz mūsu veselībai?

Mūsu pašu sajūtas un zinātniekipētījumi saka par vienu lietu - sekss ir vajadzīgs katram pieaugušajam. Tā ir mūsu bioloģiskā vajadzība. Protams, mēs varam iztikt bez tā daudz ilgāk nekā bez ūdens vai pārtikas, un mēs vienlaicīgi nemirsim. Bet mūsu dzīve zaudēs daudz krāsu, un par veselības stāvokli un noskaņojumu tas noteikti tiks atspoguļots.

Tātad, kāpēc cilvēkiem ir nepieciešams sekss?

 1. Lai apmierinātu fiziskās vajadzībassazinieties un samaziniet trauksmi un stresu. Cilvēka āda ir ļoti jutīga pret pieskārienu. Stroking, hugging un kissing stimulē miljoniem taustes receptoru, izraisot hormonu ražošanu, kas nomāc agresiju un mazina stresu. Un tie izraisa laimes sajūtu un eiforiju, kas tiek aizstāta ar relaksāciju un mieru.
 2. Lai apmierinātu emocionālo vajadzībuKontakti un garīgā intimitāte. Tas ir mīlas veidošana, kas ļauj daudziem cilvēkiem justies laipni gaidīti. Viņi nekad nav pieredzējuši šādu vienotību ar partneri, piemēram, intimitātes laikā.
 3. Samazināt sāpes. Lieliskas sajūtas, kuras var dalīties ar mīļoto - tas ir tas, kas ir sekss, daudzi domā. Tomēr endorfīns, kas tiek ražots dzimumakta laikā, darbojas uz mūsu ķermeņa kā morfīns, spēcīgs pretsāpju līdzeklis. Ar viņu iziet visas sāpes, ieskaitot migrēnas vai premenstruālā sindroma izraisītas sajūtas sievietēm.
 4. Lai saglabātu garīgo veselību. Sajūta, ka viņi vēlas mūs, mīlēt un novērtēt, mēs ticam sev vairāk. Šī uzticība palīdz tikt galā ar dzīves nepatikšanām un lieliski ietekmē mūsu garīgo līdzsvaru.
 5. Uzlabot fizisko veselību. Regulārajam seksam ir tikai neparasta ietekme uz mūsu ķermeni! Ne tikai tas ir dabiska masāža un vingrošana sirdij, pateicoties kuru asins aktīvāk piesātina visus organisma orgānus un audus, tādējādi uzlabojas vielmaiņa, un kopā ar to - ādas un matu stāvoklis, sejas krāsa. Stiprināta asins plūsma ir daudzu slimību novēršana, ko izraisa stagnācija.
 6. Arī ar regulāru seksu, ir vairāk antivielu, kas stimulē mūsu imunitāti, un kolagēnu, no kura atkarīga ādas svaigums un stingrība.

Vai sekss ir vairāk vīriešiem nekā sievietēm?

Tas ir vienlīdz noderīgi gan, gan kāpēcdažiem no tiem ir sekss, bet daži to nav? Vienkārši visi saņem kaut ko no savām. Piemēram, sievietēm ir hormonālo un funkcionālo traucējumu, tostarp neauglības, profilakse. Still - pārliecība par viņa izvēlētās jūtas. Un labākais veids, kā zaudēt svaru un parasti izskatās lieliski!

Un regulārs sekss vīriešiem ir viņu seksuālā veselība, mīlestības sajūta un atbalsts sievietēm, iespēja izteikt savas jūtas šādā veidā.

Un tomēr ir cilvēki, kuriem dzimums ir svarīgāks nekā visiem pārējiem. Tie ir tie, kas ilgu laiku nav saskari ar sevi. Kāpēc viņiem ir nepieciešams sekss?

 • pastiprināt imunitāti, ja viņš vairs nespēj glābt no pastāvīgiem saaukstēšanās gadījumiem;
 • cīnīties ar bezmiegu, kad jūs nevarat atpūsties un neizmēķēt gultā;
 • Kāpēc jums ir nepieciešams sekss

 • likvidēt apātiju, depresiju un aizkaitināmību - jo sekss padara cilvēkus daudz laimīgākus;
 • ādas novecošanas profilaksei, kas notiek ātrāk, ja trūkst seksa;
 • lai uzlabotu efektivitāti un organizāciju - jo, ja jums ir sekss, asins aktīvi baro ne tikai ādu un iekšējos orgānus, bet arī smadzenes!
lai mazinātu seksuālo spriedzi, it īpaši, jaerotiskie sapņi un fantāzijas parādās pārāk bieži. Nav iemesla domāt, kāpēc sekss un kāpēc tas ir vienkārši nepieciešams! Vai vēlme kļūs tik satraucoša, ka tas neļaus domāt par kaut ko citu.