sieviešu diskriminācija

Diskrimināciju var definēt kā nepamatotu atšķirību personu tiesībās un pienākumos, pamatojoties uz noteiktu atribūtu. Tiek uzskatīts, ka sievietes diskriminācija ir dzimtene.

Vēsturiski tas notika, ka vīrieši -dzīvības īpašnieki, un sievietēm nav tik daudz brīvību un iespēju. Pēdējā laikā viņi ir cīnījušies par vienlīdzību, bet viņi turpina saskarties ar zināmām grūtībām. Cilvēki par tiesībām izceļ šādas diskriminācijas formas pret sievietēm kā sociālo, vietējo un darba.

Sieviešu sociālā diskriminācija

Tiek saukta diskriminācija dzimuma dēļseksisms. Visbiežāk tas nozīmē nepamatotu sieviešu stāvokli sabiedrībā, jo feministu izdomāja šo terminu, lai aprakstītu patriarhālu sabiedrību, kurā vīrieši ir pakļauti sieviešu spēkam.

Parasti tas ir saistīts ar dabiskām īpašībām,piemēram, fakts, ka vīrieši ir stiprāki un gudrāki, taču jaunākie pētījumi atspēkotu daudzus dzimumu atšķirības, piemēram, smadzeņu funkcijas un iedzimtām īpašībām uzvedības nekā feministēm laimīgs baudīt, aizstāvot tiesības.

Tiek uzskatīts, ka sieviešu diskriminācijas problēmasnoved pie tā sociālā stāvokļa samazināšanās, ir vardarbība pret personu un pat rada draudus drošībai. Bet vai ir iespējams aizmirst, ka sieviešu diskriminācija pasaulē izplatās nevienmērīgi? Mūsu sabiedrībā šīs tiesības un brīvības, ko sievietes nevar aizstāvēt, jo tās dabiski ir vājākas, palīdz aizstāvēt valsti. Viņi netiek nosūtīti uz armiju, viņiem tiek izmaksāts grūtniecības un dzemdību atvaļinājums, likumdošanas sistēma pasargā no spēka izmantošanas.

Jā, tajās pastāv ievērojamas atšķirībaspienākumi, ko dažāda dzimuma pārstāvji veic ikdienas dzīvē, bet tas ir saistīts ar īpatnībām, kas ir ieaudzējušās kopš bērnības. Meitenes audzina bērnudārzs, viņiem tiek mācīts veikt mājas darbus. Tāpēc vīrieši, pirmkārt, getteri bieži vien vienkārši nespēj dzēst un mazgāt traukus. Tomēr, ja jums šķiet, ka jūsu ģimenes dzīvē jums ir maz tiesību, bet jums ir pārāk daudz pienākumu, nekas neliedz jums dalīt tos ar savu laulāto un bērniem, taču tam būs jāstrādā smagi.

Mūsuprāt, diskriminācija var izpausties dažāda austrumu tipa sabiedrībā. Bet mēs nedrīkstam aizmirst par pilnīgi atšķirīgām tradīcijām un mentalitāti, kuras mēs varam tikai izstrādāt

dzimumu diskriminācija

neskaidra ideja. Nav zināms, vai šīs sievietes uzskata, ka tās ir pārkāptas, un vai tām ir nepieciešamas viņu tiesības tikt ievēlētām.</ P>

Sieviešu diskriminācija darba tirgū

Tas nav noslēpums, ka kādā profesionālāsievietes ir daudz grūtāk realizējamas nekā vīrieši. Ja jums nav ņemt vērā tos ēdienus, ko sievietes nevar rīkoties fiziski, tad diskrimināciju pret sievietēm darba var izraisīt zemākas algas, radot "stikla griestus" (šķērslis karjeras attīstībā) un ierobežot piekļuvi noteiktām augsti apmaksātu profesionālo sfēru.