Visvairāk stilīgas slavenības 2013. gadā

Katru gadu slavenības nebeidz pārsteigtPublisks. Tērpi kļūst drosmīgāki, interesanti, dažkārt pat absurdi. Dažas zvaigznes nevar lepoties ar garšu. Kritiķi ir nežēlīgi pret šādām personām. Bet ir tie, kuri pelnīti tiek uzskatīti par stilīgākajām slavenībām. Viņi rūpīgi domā ar savu garderobi, un viņi ir pelnījuši šādu godību.

Absolūti līderi starp stilīgākajām zvaigznēm

Daudzi žurnāli publicē visvairāk vērtējumustilīgas Holivudas zvaigznes un ne tikai. Lauru modes sacensību uzvarētāji devās uz Kītu Middletonu. Tas ir slavens ar nevainojamu garšu, pat kritiķi to nevar apgalvot. Viņa apģērbs ir elegants, parasti ir sagriezts bizness, un pats svarīgākais vienmēr ir apvienots ar šo vai citu notikumu. Īpaša uzmanība pelnījusi aktrise Carrie Washington. Viņas gultā ir tikai glaimojošs izteikums. Skatītāji, it īpaši modes kritiķi, priecājas par to, ka šī meitene nēsā sarkano paklāju. Kā liecina prakse, stilīgākās zvaigznes ietver ne tikai sievietes, bet arī vīriešus. Neapstrīdams līderis vīriešu pusi no iedzīvotājiem prasmes kleita ir Justin Timberlake.

Centieties atpalikt

Iepriekš minētie vārdi gandrīz nevienampārsteigt. Ideāla zvaigzne stilīgāko tērpu izvēlē var lepoties ar zvaigzni Carmen Del Orefais. Šis 82 gadus vecais modelis pārsteidz visus ar drosmi, izvēloties tērpus. Viņa ir eleganta un eleganta. Viņa atkal pierādīja to, spēlējot Vogue.

Atpazīšana no citiem varJessica Chestane lepnums. Zoya Saldana, zvaigzne Avatar, ir labākais valkā džinsus. Ar uzdevumu valkāt klasisko apģērbu, Emma Stone dara lielisku darbu. Tās pilnīgā pretēja ir Solange Knowles, talantīga aktrise, māsa Beyoncé. Šī modesista ir pazīstama kā riskanta sieviete, kad runa ir par tērpu izvēli.

Viens no stilīgākajiem zvaigznēm ir kreditēts un KateBosworth, Lily Collins, Nicole Richie un Gwyneth Paltrow, kas sevišķi izcēlās - žurnāls People žurnāls viņai atzina par visskaistāko sievieti 2013. gadā. Turklāt viņa ir viena no tām, kas slavena ar spēju kleita. Sarah Jessica Parker var lepoties ar elegantu vakarkleitu un ne tikai. Bet parastajā ikdienas dzīvē viņa dod priekšroku vienkārši un ērti kleita. Daudzas citas slavenības ievēro to pašu principu. Veiksmīgas tērpu izvēles atslēga ir spēja saprast, ko un kur var un ko vajadzētu apģērbt.

stilīgākās slavenības 2013 1

stilīgākās slavenības 2013 2

Lielākā daļa stilīgu slavenību 2013 3

stilīgākās slavenības 2013 4

Visvairāk stilīgas slavenības 2013 5

Visvairāk stilīgas slavenības 2013 6

stilīgākās slavenības 2013 7

stilīgākās slavenības 2013 8

stilīgākās slavenības 2013 9