Apģērbu audumu veidi

Gatavās lietas vai materiālu pasūtīšana pēc pasūtīšanasMēs vienmēr pievēršam uzmanību auduma kvalitātei, jo tas būs atkarīgs no darbības perioda. Ir nepieciešams izprast apģērbu auduma veidus vismaz patērētāju līmenī, lai jūsu izvēle vienmēr būtu veiksmīga un lietas ilgi kalpotu jums.

Apģērbu audumu veidi

Auduma sastāvu nosaka šķiedras, un tās iedala divos veidos: dabiskos un ķīmiskos. Savukārt dabas akcijas tiek iedalītas:

  • Dārzeņu izcelsme (lini, kokvilna, džutas un kaņepes);
  • dzīvnieku izcelsme (zīda un vilnas);
  • Minerālvielu izcelsme (azbests, awn).

Ķīmiskās šķiedras ir sadalītas:

  • mākslīgā izcelsme (viskoze, lureks, acetāts, modāls);
  • Sintētiskā izcelsme (kaprona, neilons, perlons, boloņa, spandekss, nitrons, polietilēns, polipropilēns).

To audumu sarakstu, kuru pamatā ir ķīmiskās šķiedras, var turpināt, jo mūsdienu rūpniecība nespēj stāvēt. Mēs arī izskatījām galvenos apģērbu audumu veidus.

Dabisko audumu priekšrocības nav uzskaitītasTas ir nepieciešams, bet vai sugas, kas ir saistītas ar ķīmiskajām vielām, ir sliktas, kā daži domā? Piemēram, sporta treniņam ir nepieciešams uzvalks, kas ādai ļaus elpot un neierobežos kustības. Līdzīgas īpašības ir apveltītas ar lielu skaitu "sintētikas". Tādēļ, šodien, sporta apģērbu ražošanas galvenās sastāvdaļas ir poliestera un sintētiskās šķiedras. Paceldami savu garderobi, katrs no mums mēģina rūpīgi domāt par to, kā šīs vai citas krāsas saskaņosies savā starpā.

Audumu veidi drēbēm 1

Tomēr ne mazāk svarīga ir audu kombinācijaDrēbes! Texture - tas ir tas, kas jums vajadzētu pievērst uzmanību. Un, lai gan modes dizaineri bieži piedāvā ļoti ekscentriskas kombinācijas, veiksmīgi saglabājas: mīksta - cieta, spīdīga - matēta, vienkārša - dārga.</ P>

Ar katru gadu materiāli šūšanai kļūstvairāk un vairāk. Mūsdienīgie drēbju audumi kļūst gudrāki: iecienītākie stiepļu izstrādājumi ir likra, viegla un silta "mākslīgā vate" - tas ir akrils, "bezbailīgs" apavi un apģērbs - membrānas materiāls. Bija vairāk iespēju izveidot savu personīgo tēlu. Daudzi ražotāji un zīmoli piedāvā plašu ekskluzīvu apģērba audumu klāstu.