siltas un aukstas krāsas

Pareiza krāsu izvēle ir tā garantija,Šī drēbes vai kosmētika vienmēr jūs izrotās. "Svešzemju" krāsas var pievienot vecumu, padarot ādu neveselīgu izskatu, neglīti noslēpiet matus un acis. Kaut arī "jūsu" palete izcelt ādu, tas akcentēs dabisko sarkt un lūpu pigmentu. Lai uzzinātu, kā izvēlēties krāsas sev, jums ir jāsaprot, kā tie atšķiras.

Visi toņi, kas mūs ieskauj, irTrīs galvenie atvasinājumi: sarkanā, zilā un dzeltenā krāsā. Sajaukšana dod mums krāsas otro kārtībā - oranža, zaļa un violeta. Un ar viņu palīdzību jūs varat saņemt jebkuru signālu no spektra.

Kā identificēt aukstas un siltas krāsas?

Ieteicamākās primitīvās klasifikācijasApsveriet siltu dzeltenīgu nokrāsu visu krāsu apļa dzelteni oranžā sarkano daļu, bet aukstie ir zilgani zaļi purpursarkani. Tas nav pilnīgi pareizi, jo šādas tīras krāsas, kā likums, notiek tikai attēlos. Praksē viss ir atšķirīgs: apģērbu dizaineri, piemēram, mēdz izmantot interesantas, sarežģītas, jauktas iespējas. Atšķirība starp aukstiem un siltiem krāsu toņiem ir katrai no tām: vēss zils vai silts oranžs.

Ir svarīgi saprast un atcerēties, ka siltāks vai aukstāks, var būt jebkura krāsa - zila, violeta vai sarkans, un izvēlēties, katrā gadījumā atsevišķi toni.

Kādas ir šīs siltās krāsas?

  1. Dzeltenā: sinepes, smiltsērkšķu, krāsu, kariju, safrāns, dzintara, sēra dzeltens, saulespuķu, medus un olas dzeltenuma krāsā.
  2. Sarkanajā: ķieģeļu sarkans, koraļļu, vara sarkana, kaislīgs-sarkans, tomātu, magoņu sarkans, Vermilion, granāts, un tamlīdzīgi.
  3. Zaļā krāsā: olīvas, kaki, bumbieris, laima, mirt, zaļie zirnīši, meža zaļumi un citi.
  4. Zilā: debesis zilas, Benzīns, Moray, rudzupuķu, tirkīza, aizsardzības, zils, ūdens, un tā tālāk.

Kādas ir šīs aukstās krāsas?

  • Dzeltenā krāsā: citronu, dzeltena skaldne, salmi vai bāli, un tā tālāk.
  • Sarkanajā: tumšsarkanā, vīns, violeta, bordo, ķiršu, tumšsarkanā, rubīns, alizarin, un citi.
  • Zaļā krāsā: smaragds, malahīts, skujkoku zaļa, dūmu pelēks-zaļš, pudele un citi.
  • Zilā: safīrs, kobalts, indigo, debeszils zila, ultramarīns, ledus zilā krāsā.
  • </ Ol> Krāsu izskatu un krāsu veidi

    Lai noteiktu, kādas, siltas vai aukstas drēbju krāsas ir piemērotas jums, jums ir jāsaprot, kurš no četriem jums piederošo krāsu tipiem:

    Pavasaris. Silts krāsas veids. Šī tipa cilvēkiem ir viegla, caurspīdīga, bronzas-zelta vai ziloņkaula āda. Acis, kā likums, ir zilas, zaļas vai ceptas. Mati var svārstīties no vieglā līdz sašūts: tas var būt salmi, medus vara vai zeltaini brūns cirtas.

    Rudens. Otra siltā krāsa. Āda - no caurspīdīga balta līdz nedaudz zeltainai. Acis var būt gan gaiši zilas, gan visas zeltaini brūnas diapazons (dzintara, brūna, sarkana un tā tālāk). "Rudens" mati ietver arī siltus nokrāsas: vara-zelta, sarkano un sarkano-kastaņu utt.

    siltas un aukstas krāsas1

    Ziema. Šis auksto krāsu veids atšķiras nevainojamiPorcelāna āda, kas gandrīz vienmēr ir zilgani smalks. Acis - visas ledus zilas, pelēkas vai brūnas nokrāsas (tomēr ir un zaļas). Mati vienmēr ir kontrastējoši, tumši (no bieziem kastaņiem līdz zilgani melniem).

    Vasara. Šā krāsu pārstāvjiem ir pienains,bāla vai olīvu āda, bet vienmēr ar aukstu podtonomu. Acis "atdzist": pelēkas, pelēkzilas, gaiši zaļas. Mati var būt gaiši brūni, arī ar pelnu nokrāsu. Bet pat tad, ja "vasaras" cirtas ir tumšas, tajās "sarkanajās" joprojām nav - kā "ziemas" - tās vienmēr tiks izsekotas kā sudrabaini pelēks pamats.