Kleita stilā Odri Hepbern

Audrei Hepburna stils ir sievišķība un elegance. Tas ir noslēpums atzīšanu un popularitāti stilā slavenā aktrise, kurš daudzus gadus imitējot sievietēm visā pasaulē.

Kleitas aktrises tiek uzskatītas par stila standartu. Kostīmi filmām, kurās tika uzņemta zvaigzne - Hubert Zivanshi darbi. Tas bija tas franču modes mākslinieks, kurš izveidoja nelielu melnu kleitu no Audrey Hepburn filmām filmā "Tiffany's Brokastis". Zvaigžņu kleitu īpašās iezīmes, kas padara viņas attēlu rafinētu un elegantu - vienkāršība un griešanas vieglums.

Pamata stila elementi

Audrey Hepburn stila kleitas - pirmkārt, irmelni tērpi. Apakšizvēlņu izgriešanas vieta dod iespēju daudzveidot attēlu un uzsvērt cieņas cieņu: kleita uz siksnām vai augšdaļa korsetes formā. Dažādu piedurkņu vai bez piedurknēm kleita. Šaurā svārki, kas akcentē sievišķīgu figūru vai zaļo vidēja garuma svārki. Kakls kvadrāta formā vai izgriezuma laiva, ko Hepburn ļoti mīlēja. Audrey Hepburn melnā kleita ir populāra jau vairākus gadu desmitus, un modes viņam, šķiet, nekad nav iet.

Yuber Zhevanshi radīja ne tikai aktrises kleitasPar filmām, bet par ikdienas dzīvi. Pagājušā gadsimta 50. un 60. gados bija vasaras kleitas ar sulīgu svārki, kleitas, svārki, zeķubikses, kleitas, krekli. Pastelkrāsas, melna, balta, gaiši rozā - krāsas, kuras aktrise izvēlējās.

Iecienītākie apavi aktrise - tiesu kurpes ar zemiem papēžiem un baleta dzīvokļi. Šī elegants kurpes lieliski papildina kleitas stilā Odri Hepbern.

Kāzu kleitas Hepburn stila

Slavenākā kāzu kleita irKleita heroīna Hepburn no filmas "Sabrina". Šai apģērbai ir iespaidīga, grezna un neaizmirstama maiga aproce ar izšuvumu un garš, grezns svārki, neparasta tradicionāli balta kombinācija ar ziedu izšuvumu melnā krāsā.

Par savu ceremoniju izvēlējās Audrey Hepburnpieticīgi, bet ne mazāk iespaidīgs kāzu kleitu: īsa cieši pieguļošs kleita gaiši rozā krāsā, ar apļveida apkakle izturīgs raksturīgo modes 60s. Tā vietā, lai plīvura - šalle no tāda paša materiāla kā kleita. Šis apģērbs ir radījis viņa mūza Yuber Zhivanshi.

Audrey Hepburn stila kleitas 1

Audrey Hepburn 2 stila kleitas

Audrey Hepburn 3 stila kleitas

Audrey Hepburn 4 stila kleitas

Audrey Hepburn 5 stila kleitas

Audrey Hepburn 6 kleitas

Audrey Hepburn stila kleitas 7

Audrey Hepburn stila kleitas 8

Audrey Hepburn 9 kleitas