pidžamas vienradzis

No bērnības ikviens no mums gribēja vismazuz brīdi atradīsies pasakā, fantastiskā pasaulē, kur visi mūsu sapņi atdzīvojas, nereāls kļūst par realitāti. Un ļaujiet skeptiķiem teikt, ka tas nav iespējams, ka ir neprātīgi iztērēt laiku kaut ko, kas nekad nekļūs par realitāti. Tie, kas joprojām uzskata, ka pat parastāko dienu var pārvērst par burvību, viņi zina: tas prasa tik maz. Pasaku sastāv no mazām lietām, un viena no tās sastāvdaļām var kļūt par parastām drēbēm. It īpaši, ja tas ir pidžamas ar ainavu par gudru vienradzis, pats sevi, kas spēj izpildīt pat slepenākās vēlmes.

Sieviešu pidžamas-kombinezons "Vienradzis" vai kigurumi

Sākumā, neticami skaistas drēbes gulēt arjūsu mīļāko filmu tēlu attēls tika izveidots bērniem. Ne tik sen pasaulē pasaule redzēja kigurumi, pilna izmēra uzvalku, kas var kalpot kā pajamas un mājas apģērbu. Visbiežāk interesanti ir tas, ka Japānā šādās drēbēs daudzi nevilcināsies uz ielas. Turklāt tiek rīkotas ballītes, kuru apģērba kods ir smieklīgas pidžamas.

Vissvarīgākais šajā kopumā ir tas, ka tajāne tikai silts, mājīgs, bet arī jūtaties pievilcīgs. Tātad, ja neparedzētā brīdī kāds apmeklē jūs, jums nav jābrauc ap dzīvokli, meklējot draugu, lai atbilstu drēbēm. Par jums būs vissaldīgākais pīlāra kostīmu pasaulē kā vienradzis, kura skaistums var ne tikai smaidīt pat visneblīvākam cilvēkam.

Mazas nianses

Par šodienu, ko tikai jūs nesapratīsietvienpadsmit pidžamas: ar izplūdušo vēderu, ar lielām ausīm un milzīgu mīkstu ragu uz kapuci. Tas viss neapšaubāmi papildina apģērbu ar īpašu šarmu, taču, redzot, gulēt tajā nebūs ļoti ērti. Priekšroku dodot šim kostīmam, ir svarīgi atcerēties, ka tajā jūs diez vai varēsiet mierīgi gulēt, bet tāpēc, ka pajigas "Vienradzis" ar jebkādām apjomīgām detaļām labāk valkāt kā mājas apģērbu.

Ja jums jau patika parastās pidžamas, kas sastāv no biksēm un džemperiem, kas ir dekorēti ar nelieliem pasaku zirga attēliem, tad tas neaizkavē aizmigšanu.

Ir svarīgi atcerēties pareizo materiāla izvēli nokas izveidoja apģērbu gulēšanai. Pirmkārt, tai vajadzētu būt dabiskiem audiem, kuru dēļ āda nejutīsies un organisms spēj elpot. Ja sastāvs ir sintētika, tad tā saturs nedrīkst pārsniegt 15%.

Pajama unicorn1

Pajama unicorn2

Pajama unicorn3

pidžamas vienkornis4

pidžamas unicorn5

pajama unicorn6

pidžamas vienkornis7

pidžamas vienkornis8

Pajama unicorn9