Čības no rianna

Kurš nevēlas būt dziedātāja čībasModes dizainere, Rihanna stila ikonas? Protams, ikviena modesista vēlētos papildināt savu apavu kolekciju ar šo unikālo modeli, it īpaši ņemot vērā to, ka viņi kļuva par savu pirmo darbu kā Puma zīmola sieviešu zīmola radošais direktors.

Viss par Rihannas sporta apaviem par Puma suede

Tātad, 2016. gada pavasara-vasaras kolekcijā pasaule redzējaSporta kurpes no slavenā dziedātāja. Savā darbā Rihanna sajauc leģendāro Puma Suede modeli ar sacelšanās un punk punktiem. Starp citu, pirmajam ir raksturīga nepietiekama virsmas, zamšādas virsma, kā arī tikai dabiskie materiāli, pateicoties kuriem tiek nodrošināta ideāla gaisa cirkulācija.

Galvenā šī jaunuma iezīme bijaekskluzīvu dizainu, kā arī formas ērtības. Puma creeper kļuva iespējams, pateicoties iedvesmojumam Ņujorkas pankroka stilā. Turklāt pagaidām tas joprojām ir pirmais Rihannas apavu modelis un zīmols Fenty.

Sīkāk runājot par čības, tie ir aprīkoti ar neapstrādātu gumijas sietiņu, noziedznieku mēle un papēdis ir dekorēti ar Puma Fenty zelta logo, bet apavu pusē un aizmugurē ir Puma etiķete.

Klēpjdatoru aizmugures ir aprīkotas ar papilduspārklājums, kas veic vairākas funkcijas: tas palielina izstrādājuma stiprumu, aizsargā muguras šuvi un arī nostiprina pēdas. Dabīgais zamšādas materiāls nodrošina sieviešu kāju komfortu un ir atbildīgs par kāju anatomisko noturību. Poliuretāna zole ar augstu profilu nodrošina siltumizolāciju un aizsargā kājas, ejot.

Visinteresantākais ir tas, ka debijas kolekcijas izstādeRihanna notika februāra vidū, un uz kvadrātveida sporta attēliem tika prezentēti tādi slaveni modeļi kā Naomi Campbell un Susie Menkes. Par dziedātāju nav neiespējami priecāties, ka sadarbība ar Puma izrādījās ļoti veiksmīga.

čības no rihanna1

čības no rihanna2

čības no rihanna3

čības no rihanna4

čības no rihanna5

čības no rihanna6

rihanna sporta kleitas7

kleitas no rihanna8

čības no rihanna9