Bras tīņi

Šis raksts ir adresēts tieši šīm mātēmLaulājošas meitas, kuras jau ir gatavas ar jautājumu: "Kā izvēlēties brilli pusaudžiem?". Tas nav nekas, ka sakāmvārds ir tik populārs: "Bērni aug lēni, bet strauji aug." Šķiet, ka nesen tava meitene bija mazā lelle ar plankumainajiem vaigiem, bet tagad stūri aizmirsties lāči un rotaļu lāči - ir laiks pārmaiņām! Kurš vēl iemācīt spēju izvēlēties pareizo apakšveļu, kā ne mātei?

Patiesi rūpējas mātes uzdevums navpalaist garām brīdi, kad meita sāk pārvērsties pusaudzis. Jums varētu būt pārsteigts, bet, ja jūs lūgt meklētājprogrammu frāzi "krūšturi tīņi," viens no pirmajiem rezultātiem, būs saite uz forumu ar jautājumu: "Kā pateikt mana mamma, tāpēc viņa nopirka krūšturis." Tāpēc neatkarīgi no jums ir bijis aizņemts, vienmēr cenšas saglabāt attiecības uzticības ar augošo meitu - tas ir lieliski, ja tas ir jums, tas nāks ar pirmo kautrīgs lūgumu: "Mamm, jo ​​man ir laiks, lai iegādātos krūšturis."

Tātad, kādā vecumā var jau meiteneNepieciešams krūšturis pusaudzim meitenei? Parasti tas ir 12-13 gadi, bet, protams, viss šeit ir ļoti individuāls. Meitenēm ar agrīnu pubertātes laiku brilles var kļūt par parasto veļas gabalu. Un tur arī pusaudžiem, kuriem ilgi nav nepieciešams krūšturis, bet, parasti, pat šajā gadījumā bērns lūdz nopirkt krūšturolu vismaz tāpēc, ka visi jau to nēsā. Pat ja jūs domājat, ka viņas gadījumā šī detaļa ir pilnīgi lieki, neieskaidojiet un nepakļaujieties komentāriem par pūtītēm - pusaudži ir ļoti neaizsargāti. Labāk ir nopirkt kaut ko, kas, iespējams, bērnam nebūs vajadzīgs, nekā ar to saprast uzticamas, patiesas attiecības. Ļaujiet meitai pašam izmēģināt un izlemt, vai viņai vajag pusaudžu krūšturis vai nē.

Pusaudžu somas

Tātad, kur sākt, izvēloties apakšveļu pusaudžiem? Mazākais komerciāli pieejamais izmērsKrūšturi - nulle, krūšu kurvim jābūt vismaz 65-68 cm. Ja bērnam joprojām ir tāds krūtis, varat pievērst uzmanību elastīgajiem galotnēm. Tagad tie ir plaši pieejami pārdošanai, bet ideāls variants - bezšuvju veļa, kas izgatavota no mīksta kokvilnas trikotāžas.

Centies pirkt pusaudžiemPieaugušo modeļu bikses - dod priekšroku veļa, kas ir pielāgota bērna fizioloģijai. Krūšturi ar kauliem un cieši atrodas tases nav viņiem! Tur būs vēl viens seksuālu komplektu laiks, un tagad tas ir pilns ar piena dziedzeru mikrotraumām, kas to veidošanās laikā ir ļoti bīstami. Vissvarīgākā lieta - pārliecinieties, lai pārliecinātos, vai krūšturis pusaudzim vienmēr atbilst faktiskajam izmēram, kas ir mainījies krūšu augšanas laikā. Tas ir nepieciešams, lai izveidotu pareizu piena dziedzeru formu. Un priekšroku dodiet veļa ar siksnām - brāļi bez atbalsta var saspiest limfmezglus.

Modes ir brīnišķīgas, bet pamatprasības, kas jāievēro, izvēloties pusaudžu krūšturi, ir:

  • materiāls no dabīgiem audumiem, vēlams bezšuvju;
  • Bras meiteņu pusaudžiem

  • pareizi izvēlēties izmēru: krūšturis nav rakšana uz ķermeņa, krūtis nav karājas pār krūzes;
  • komforts un ērti valkā: krūšturim jāatbalsta krūšu kurvī, taču tai nevajadzētu traucēt kustībām, elpot.

Tādēļ mūsu padoms ir piešķirt laiku pārgājienam armeitene veikalos, lai nesteidzīgi izmērīt dažādas krūšturi versijas pusaudžiem un izvēlēties viņai tieši tādu, kas ne tikai atbilst visām prasībām par pareizu veļas izvēli, bet arī iepriecinās jūsu bērnu. Un jūs varat pabeigt ceļojumu ar tējas pusi kafejnīcā ar kūkām un patiesu sarunu starp diviem tiešām tuviem cilvēkiem.