Apavi pusaudžiem

Bērna apavus vienmēr bija grūti izvēlēties. Ir nepieciešams un izmērs, lai pareizi uzņemt, un stils, un ņemt vērā ortopēdistu ieteikumus. Attiecībā uz pusaudžiem, tas ir pat grūtāk izvēlēties. Papildus visam iepriekš minētajam, jums arī jāsaņem bērna piekrišana. Un viņam bieži patīk tie modeļi, kurus nevar saukt par ortopēdiskiem apaviem pusaudžiem. Un kurpju izvēles problēma kļūst par iemeslu citam paaudžu starpā.

Kāda veida kurpes vajag pusaudžiem?

Tāpēc vecākiem vispirms jākonsultējasar savu bērnu, neatkarīgi no kurpes viņš gribēja sevi nopirkt. Ja jums ir ierobežotas finansiālās iespējas, tad neiegādājieties daudzus apavu pārus ar vienu funkcionālu mērķi. Pusaudzes kāja strauji pieaug, un no kurpēm parasti aug pirms tam, kad tā iznāk. Tāpēc katram gadījumam ir optimāli izveidot vienu apavu pāri.

Kā sportisti apavi pusaudžiem varIet uz čības un čības zēniem vai mežacūkām. Izvēloties pusaudžu sporta apavu, vērojiet spilvenu spilvenu klātbūtni, kas samazina slodzi uz mugurkaula, staigājot un braucot.

Pievērsiet īpašu uzmanību skolu apaviempusaudzis. Viņš staigās tajā visu skolas dienu, tāpēc stilīgi kurpes šajā gadījumā pusaudžiem nav piemēroti. Skolai vislabāk ir izvēlēties kurpes no dabīgiem materiāliem un viegls svars. Ja skolai ir iespēja valkāt maināmus apavus - labi! Tātad, vingrinājumu laikā bērna kāju nebūs sviedri un nogurums.

Daudzi brīnās, vai tas ir piemērots pusaudžiemkurpes ar papēžiem. Mēs atbildam. Piemērots! Un ne tikai meitenēm, bet arī zēniem. Mazais papēdis ir atrodams gandrīz visās pusaudžu ortopēdiskajās apavās, kas nozīmē, ka šādos apavos ir pieļaujams papēdis. Cits jautājums, protams, ir šī papēža augstums. Izvēloties, izpildiet vienkāršo noteikumu: "Jo mazāk - jo labāk." Jā, un gandrīz visi pusaudžu kurpes, pat modes, nāk ar nelielu papēdi.

Pusaugu meitene var valkāt apavus un apavusLieli papēži Bet vispirms viņai vajadzētu izskaidrot, ka šādi kurpes tiek izmantoti tikai īpašos gadījumos (piemēram, brīvdienās), un jūs katru dienu nevarat staigāt. Tas ir kaitīgs iegurņa orgānu cirkulācijai. Ziemas kurpēm vajadzētu būt gumijas zolēm ar labiem aizsargiem. Tas pasargās jūsu bērnu no krišanas uz ledus un ievainojumiem.

Kur nopirkt kurpes pusaudžiem?

Ļoti populāra vieta, kur pirkt kurpes, irtirgus. Bet mēs neiesakām pirkt kurpes bērniem un pusaudžiem tur divu iemeslu dēļ. Pirmkārt: stilīgi pusaudžu apavi tirgū netiek pārdoti. Un pusaudzim, kad pērkot kurpes, šis kritērijs ir ļoti svarīgs. Otrkārt: nopērkot apavus tirgū, jūs nevarat būt pārliecināts par tā kvalitāti. Pat ja jūs atradīsiet kurpes no pazīstama un uzticama ražotāja, tad neviens nesniegs garantiju, ka tas nav viltojums. Ar tā aktīvo lietošanu (kas pusaudžiem patiešām notiek), tas var vienkārši sabrukt. Nemaz nerunājot par to, ka šādus kurpes jūs nevarat nostāties pat pirmajā tikšanās ar peļķe. Un tev ir jāpērk jauns pāri.

Tāpēc labāk ir izvēlēties kurpes specializētajos veikalos. Turklāt veikalos ar bērnu produktiem jūs bieži varat nopirkt arī pusaudžu apavus.

Daudziem vecākiem ir šaubaspar pusaudžu apavu izmēriem. It īpaši, ja jūs plānojat iegādāties dārgas importētas kurpes. Tā arī tiek importēta, un mūsu cilvēki bieži tiek zaudēti. Tādēļ iesakām iepazīties ar auduma izmēru tīklu pusaudzim. Tas parāda kurpes līdz pat 39 izmēriem. Lielu izmēru kurpes vairs netiek uzskatītas par pusaudžiem.

ASV Apvienotā Karaliste Eiropa Krievija un Ukraina
1 13.5 31.5 31.5
1.5 1 32 32
2 1.5 32.5 32.5
2.5 2 33 33
3 2.5 34 34
3.5 3 34,5 34,5
4 3.5 35 35
4,5 4 36 36
5 4,5 36.5 36.5
5.5 5 37 37
6 5.5 38 38
6.5 6 38.5 38.5
7 6.5 39 39