Subkultūras skumjgaldi

Ļoti bieži ielās jūs varat satikt jauniešus,Zvanot sevi skumjgaliem. Vārdu "skinhead" var iedalīt divās angļu valodās "ādas galva" un pārveido to kā "shaved head". Salīdzinājumā ar citām neformālām kustībām šīs subkultūras pārstāvjiem ir vissarežģītākā un attīstītā ideoloģija.

Diemžēl mūsdienu jaunieši to zaudējaPatieso mērķi, ko radīja šīs kultūras dibinātāji. Un pašlaik lielākā daļa skumjgalu ievēro stingrus rasistiskos uzskatus, bieži vien apsēsti ar fašismu un nacionālismu. Lai gan ir arī grupas, kas ievēro mierīgāku, anti-fašistu ideoloģiju.

Šeit ir esošo pašreizējo virzienu saraksts:

  • Tradicionālie skumjgaldi - parādījās, atbildot uzAtkāpes no sākotnējās kultūras ādas, kā piemēru, viņi paši nodod šīs pašreizējās dibinātājus. Tradicionālie skumjgaldi klausās mūziku ska, reggae, rockstead stilā (visi pārējie virzieni dod priekšroku rock un patriotiskajai mūzikai);
  • S.H.A.R.P. - Skinhead pret rasu aizspriedumiem - šis virziens pret rasu aizspriedumiem;
  • R.A.S.H. - Red & Anarchist Skinheads - šie pārstāvji atbalsta sociālisma, komunijas un anarhisma idejas;
  • Naci-Skinhedi - nacistu-Skinheads / muļķis - Boneheads (saukti arī par labējo Skinheads) - sludina nacionālsociālisma idejām, un ultra-labējā spārna uzskatus par politiku un citām vērtībām;
  • Straujās malas skepju galviņas - sXe Skinheads - cilvēki, kuri domā, ka slikti ieradumi, piemēram, dzeršana, smēķēšana un narkomānija, ir slikti. Šī grupa ir paredzēta veselīgam dzīvesveidam.

Kā izskatās skumjgaldi?

1. Skinheadšu atšķirīgās pazīmes:

  • "Ķeltu krusts" (aplis attēlots šķērslis);
  • Klasiskā vācu slastika;
  • Galvaskauss un kauli.

2. Skinheadu apģērbs. Militārā stila priekšrocība ir "militārā" - viss, kas ir ērti pārvietoties. Zābaki parasti ir armija ar biezām zālēm. Kopš mēs sākām kurpes, es atzīmēju, ka mežģīņu krāsa nav maznozīmīga. Uz mežģīnēm jūs varat noteikt piederību noteiktā virzienā.

3. Skinheads frizūras. Kā jūs droši vien jau uzminējāt - tā ir tīri noapaļota galva, bet tā ir atļauta un tikai ļoti īsa frizūra.

4. Skinheadhead tetovējumiem. Tetovējumu subjekti ir ļoti dažādi.

skumjgalu frizūras

Tas var būt gan uzraksti, gan saīsinājumi, gan parasti modeļi. Dažas no tām tiek pielietotas tetovējuma ķermenim fašistu smastikas formā vai citos rasistiski-nacistu tēmas rasējumos.</ P>

Skinheadu ideoloģija

Lielākā daļa skinheads ir rasisti un nacionālisti, un no šīs vietas viss nākamais ir viņu galvenā ideoloģija: mīlestība pret savas tautas pārstāvjiem, viņu kultūru un citu cilvēku naidu.

Nu, galu galā es atbildēšu uz jautājumu "kā kļūtskinhead? ". Ja jums ir cieša ideja par ādas ideoloģiju, tad droši mainiet savu tēlu un meklējiet savus līdzīgus draugus. Nekad neaizmirstiet, ka visām jūsu darbībām jābūt likumīgām.