diskontu teen zēniem

Pat burtiski 20-30 gadus atpakaļ, diskonti parPusaudžu zēniem nebija īpašas šķirnes - visiem tika pasūtīts gluds īss frizūra, un aizauguši mati, kas aptvēra viņu ausis, draudēja kļūt par skolu administrācijas nopietnām nepatikšanām. Mūsdieces matiņus tīņi ļauj jauniem vīriešiem pilnībā izteikt savu individualitāti, izceļas no pūļa. Frizūrai jāatbilst tēlam kopumā, lai apmierinātu dzīvesveida prasības, lai atspoguļotu iekšējo pasauli.

Īsi matu griezumi pusaudžu zēniem

Vispiemērotākā zēniemsports Īsi mati netraucē fiziskiem vingrinājumiem, kas pakļūst acīm, veicina galvas ādas ātrāku dzesēšanu, kas ir īpaši svarīga vasaras dienās. Tomēr, papildus praktiskajam, ir arī jautājuma estētiskā puse - īsie diskonti uzsver izcilas galvas formas nepilnības. Visbiežāk sastopamie īsie diskonti ir poluboks, bokss, teniss, rotaļlaukums.

Populāras īstermiņa frizūras variācijas irKanādas - kad pa kreisi izstiepti sprandumi, kas atrodas taisni vai ķemmēti vienā pusē. Šis frizūra ir universāls un nepretenciozs aprūpi. Šādu frizūru īpatnība ir nepieciešamība tos bieži labot, pretējā gadījumā viņi ātri zaudē savu izskatu.

Modelēšanas diskonti pusaudžiem

Multilayered, daudzpakāpju, asimetriskiFrizūras gariem matiem ir būtiskas radošās jaunības un neformālo subkultūru pārstāvju īpašības. Veikts, pamatojoties uz parastajiem kvadrāta un pupiņu gabaliem. Papildus faktiskajiem pašizpausmes mirstīgajiem, pusaudži bieži izmanto matu krāsu, izceļot atsevišķus virknes vai mainot visu matiņu krāsu kopumā. Padomājiet sīkāk par jaunākajām tendencēm jauniešu vecuma grupu pusaudžiem:

Krāsošana, krāsošana, izgaismošana. Tīņi meklē attēlu, kas atbilst iekšējās pasaules uztveri, var eksperimentēt ar matu krāsu, kā minēts iepriekš. Īpaši izplatīta starp zēniem krāsvielu atsevišķu virzieniem spilgtas krāsas un izceļ. Šie krāsošanu veidi reāli palīdz uzsvērt stilīgu un labi kopts mati, veselīgi mati. Bet, lai tas tiešām izskatās skaisti, jums vajadzētu uzticēt šīs procedūras profesionāļiem;
  • Modeļi. Daudzi saloni piedāvā pakalpojumus, lai izveidotu modeļus uz matiem, un tas, cik vien iespējams, palīdz zēnam izteikt savu personību - galu galā, modeļus var izvēlēties gandrīz jebkuru, ievērojot tehniskās veiktspējas iespējas, protams;
  • pīteļi, skrejlapas. Tie tiek plaši izmantoti repa kultūras un hip-hop faniem. Afrokosichki izskatās diezgan stilīgi un dažreiz pat eleganti, kā arī to var jebkurā laikā atsaukt. Skrituļslidas ir daudz atbildīgākas, jo tās izgatavo, ievelkot makšķerēšanas līnijas matiņus un tās izdegšanu. Rūpes par šo "dizainu" ir ievērojami kavētas, un vienīgais veids, kā mainīt šādu frizūru, ir radikāls frizūra. Tomēr, ja pusaudzis nolemj veikt šādu soli, nepiespiesties viņam, bet atbalstīt eksperimentu.
  • matu fiksācijas lietošanastils. Visu veidu lakas un želejas vairs nav tikai sievietes prerogatīvi. Diskontinieku modelēšanu dažreiz vienkārši nevar noteikt, neizmantojot tos.

Modes meitenes 2013. gadā pusaudžiem-zēniem

Šajā modes sezonā, garie taisni sprādzieni, ķemmēti no galvas aizmugures, dzīslas, kas ierāmē seju no sāniem, ir svarīgas kaskādes. Šīs frizūras var valkāt kā pareizi novietotas un "izkliedētas".

Modē un garie pavedieni, kuru pamatā ir šādas frizūras kā sesons un pupiņas. Lai piešķirtu matu stilīgam akcentam, varat izmantot matu šķipsnu, izmantojot matu želeju.

matu griezumi pusaudžu zēniem 1

meiteņu mazuļi teens 2

frizūras zēniem pusaudžiem 3

diskontu teen zēniem 4

diskontu teen zēniem 5

pusaudža vecuma zēnu frizūras 6

diskonti zēniem pusaudžiem 7

diskontu teen zēniem 8

diskontu mazuļiem 9