Subkultūras panki

Visiem cilvēkiem viņu viedoklis ir ļoti atšķirīgsIr retas satikt personu ar tēlu, kas līdzinās tavai dzīvībai. Vecāku, skolu, televīzijas, interneta ietekmē katrai personai ir savs viedoklis par visu, kas bieži vien atšķiras no tā, ko spēcīgi cenšas uzlikt mums. Un, ja veselai cilvēku grupai vienlaicīgi ir vienādi noteikti viedokļi par dzīvi, tad mēs varam runāt par subkultūras rašanos. Šajā sabiedrībā ir viņu dzīves noteikumi, savas vērtības, uzvedība, slengs, izskats. Tas ir par subkultūras uzvedību un izskatu, ka tie visbiežāk atšķiras.

Sešdesmito gadu beigās - septiņdesmito gadu sākumāPagājušajā gadsimtā Amerikā, Anglijā, Austrālijā un Kanādā, radās viena no neoficiālajām jauniešu subkultūrām - pankām. Vārdam "punk" sākotnēji bija vairākas nozīmes: sieviete ar "vieglu" uzvedību, zemākas pakāpes ieslodzītais, ļaunprātīga valoda. Un tad 1975.-1976. Gadā ASV parādījās mūzikas grupas, kas definēja dzīves veidu un to radošumu, tāpat kā punk - atkritumus, netīrumus. Bija panku kustība, kuras galvenais uzdevums bija visu veidu stereotipu un rāmju iznīcināšana, izmantojot agresiju. Galvenais sauklis par pankiem ir "Es ienīstu". Viņi visu ienīda, no viņu radiniekiem uz visu sabiedrību kopumā. Viņi sauca sevi par "ziediem miskasti", viņiem bija balts ar melnu, tīru ieteicamo netīro, dzīvi - nāvi. Punktu galvenie principi bija: "Nav nākotnes" un "Dzīvi ātri, mirsti jauni".

Kā kļūt par punk?

Ja ir vēlēšanās kļūt par punku, lai sāktumācīties vēsturi punk kustību, jo, ja jūs veicat frizūru "Mohawk" valkās ripped džinsus, bet nezina, ko šie atribūti ir panki, tas būs tikai maskarāde, nekas vairāk. Punki nepilda publiskās normas, bet gan demonstrē alternatīvu dzīvesveidu, tostarp šokējošu izskatu, kas paredzēti, lai šokētu apkārtējos cilvēkus. Viņu izskats runā par vēlmi izcelties no "pelēkās pūļa". Kostīmu punk - maisījums apzināti saplēstas drēbes «otro roku», pēc Nolietotus armijas uniformas, melna ādas un dažādu lētu piekariņi.

Friziera punk - tas ir atšķirtspējaFunkcija, pēc kuras tie visbiežāk atšķiras, un visbiežāk no frizūras ir Iroquois. Tas ir nobriedināts viskijs un lakotas vertikālas šūnas, kas krāsotas dažādās krāsās. Frizūras stila punk - tas ir arī frizūras Mohicans, atkritumi, vāciņi. Lai izveidotu punk frizūru, jums ir nepieciešams vairāk jūsu iztēli un craziness, un jums būs neatvairāms! Aplauzuma panki, piemēram, teātra - baltas sejas, melnas lūpas un ēnas, melns nagu lakas, pīrsings daudzās ķermeņa daļās.

Panku veidi

Punki, tāpat kā subkultūra, ir nosacīti sadalīti šādos veidos:

  • "Glamorous" - tīrs, nevis smēķētājs, neēd;
  • "Parastais" - valkā tikai panku drēbes, bet ikdienas dzīvē izturas kā parasts cilvēks;
  • "Apgāzti" - netīri, kūpināti, impregnēti, neziņā un agresīvi anociālie elementi;
  • "Cyberpunk" - panki, parādījās zem. Mūsdienu tehnoloģiju un fantāzijas filmu ietekme, kas atšķiras no futūristiska stila apģērbā un tēlā;
  • punk tipa frizūras

  • "Bezmaksas" - cilvēki, kas ir labi pārzinaidejas un panku pasaules uzskatus, viņi valkā drēbes, ko vēlas, viņi dara to, ko vēlas, dzīvo saskaņā ar saviem likumiem, bet tie netraucē citām subkultūrām. Bet, diemžēl, ir ļoti maz tādu "pareizi" panku.

Ko dara panki?

Viena no panku galvenajām aktivitātēm ir mūzika, viņi raksta pankūku mūziku un spēlē to, pat uzstāda festivālus un koncertus, viņi var ražot pašmāju mūzikas žurnālus.

Galvenā atšķirība starp punktiem un citiem cilvēkiem irjebkura varas iestādes noliegšana un neatzīšana, tādēļ, kamēr pastāv pilnvaras, kas nosaka viņu likumus un morāli, arī tiks izveidota punkcijas subkultūra.