Gopnik subkultūras

Gopnik subkultūras - unikāla parādība,parādījās sākumā pagājušā gadsimta Padomju Savienībā. Šodien šī subkultūra apvieno pārstāvjus no dažāda vecuma, kas specializējas sīkās zādzības, zādzību, izspiešanu un huligānismu.

Par "Gopnik" jēdziens nāk no saīsinājuma"GOP" - Urban sabiedrība nicinājums radās Sanktpēterburgā par istabu ar anti-sociālos elementus, kas bija iesaistīti zādzību un nemieriem. Pēc revolūcijas 1917, tajā pašā ēkā organizēja pilsētas proletariāts hostelis ielu bērniem un jauniešiem darbiniekiem. Trešā versija izcelsmi šīs koncepcijas ir zagļu žargons, kurā laupīšana sauc par "GOP-stop", līdz ar to nosaukumu, kas iesaistītas zādzībām un huligānismu cilvēkiem.

Gopovskaya subkultūras uzplauka no jauna70-80s no pagājušā gadsimta, kā zīmi iebildumu pret padomju informals - panki un metalheads. Jo tā ierobežoto perspektīvu un zemu garīgās spējas, Gopnik un nicināt nepieņem tos, kas ir atšķirīgi no pārējiem. Viņu upuri var kļūt, tāpat kā citas neformālas kustības un intelektuāļi. Gopnik uzskata sevi par daļu no darba klasē, "proletariāts", nāca no cilvēkiem, tomēr, bieži vien slēpjas aiz šiem jēdzieniem, viņi nevēlas strādāt dažādus darbus.

image Gopnik

Kleita Gopnik nevis haphazardly, bet stingri"On-koncepcijas" - sporta tērps jebkurā gadalaikā, čības, beisbola cepure vai vāciņu, turot maku un rožukronis. Jo vairāk "uzlabotas" Gopnik var redzēt uz kakla masveida sudraba vai zelta ķēdi.

Pārģērbieties Gopnik

</ P>

Tipiski Gopnik vienmēr jāskata ar pudeli alus un paciņas sēklu.

Slengs Gopnik ir ļoti daudzveidīga, ar domuzīmivārds-parazīti, cietuma-zagļi žargona "dod nopelt" un rupjības. No ielas "Kent" var dzirdēt: "astes" - stulbie cilvēki "chotko" - labi, "tele" - meitene, "kentovat" - sazināties, "Izglābjot", "lava" - naudu.

Šodien, lai kļūtu Gopnik nepieciešamību vai bērnam "piekārtiem" savās aprindās kā "draugu", vai tām pievienoties, ņemot gopovskie vērtības un dzīvesveidu.