Kā kļūt par hipiju

Kad jūs tikties uz ielas pārstāvji no šīNeformālā kustība kļūst skaidrs, kāpēc tos sauc par "ziedu bērniem". Viņu drēbes ir gaišas un raibas, viņu mati ir garas, brīvas. Visu savu izskatu un dzīvesveidu hipi uzsver, cik svarīgi tiem ir saistība ar dabu, mīlestību un brīvību.

Hipiju subkultūrai ir bagāta vēsture. Izcelsme Amerikā 1960. gados izplatījās visā pasaulē, ievērojami ietekmējot dažādas sabiedrības daļas. Jauniešu hipiju kustība galvenokārt sastāv no pusaudžiem un jauniešiem, kas jaunāki par 25 gadiem. Visbiežāk hipijie kļuva par bērniem no bagātām ģimenēm, kurām bija iespēja daudz ceļot, iesaistīties radošajā darbībā un viss, kas viņus interesē, nevis risināt ikdienas ikdienas problēmas. Šie cilvēki noraidīja visas vidusšķiras vērtības, jo hipīšu filozofijas pamatā bija vēlēšanās pēc brīvības un mīlestības kā visaugstākās pasaules svētības.

No hipži demonstrācijām sākās pretkari unAntinukleāra kustība. Šīs subkultūras pārstāvji arī runāja par dzīvnieku tiesībām, par sieviešu, bērnu un cilvēku tiesībām kopumā. Hipiji piedzīvoja dažādas "curiosities", un tas pavēra pasauli veģetārismu, virtuvi, garīgajām mācībām dažādu tautu pasaulē. hipijs laikmets ietekmēja visuresamību kontracepcijas un modi (džinsi, krekli, šorti, mini-svārki, etniskā apģērbs), un bija stimuls rašanos anti-globalizācijas kustība.

Ko izskatās hipi?

Šī subkultūra, kas būtiski ietekmēMūsdienu realitāte un daudzu filiāļu rašanās, līdz pat šai dienai nav pazudusi. Tiem, kuri vēlas pievienoties šai jauniešu kustībai papildus romantiskām un radošām personībām, jāzina arī par hipžu kultūras pārstāvju ārējiem atribūtiem:

    Kā kleita hipiju

  1. Kā kleita hipiju? Džinsi ir viņu mīļākie apģērbi. Parasti tas ir bikses vai džinsu jaka. Apzīmē un izmanto arī nenoteiktas krāsas segas. Apģērbam tiek dota "aplaupīšanas" forma ar spilgti plankumiem un lāsēm. Uz kakla hipi var valkāt nelielu ādas rokassomu. Apģērbu bieži vien dekorē ar izšuvumu, ornamentu, krellēm.
  2. Hipija frizūras. Neiespējams uzdevums ir apmierināt hipiju arĪsie mati. Visbiežāk sastopamais frizūru ir garie mati, ķemmēti ar šķēlumiem un pārklāti ar plānu pārsēju. Vīrieši bieži aug bārdu. Tas ir tuvāk dabai un dod līdzību Jēzum Kristum.
  3. "Fenechki" hipi. Vēlams mājās gatavots rotaslietas, kas izgatavotas no pērlēm, ādas vai koka. "Baubles" krāsai ir arī noteikta semantiskā slodze.
  4. Ko klausās hipi? Hipija mūzika ir rock'n'roll, rock, folk, blūza un psychedelic.