Vaniļas subkultūra

Pavisam nesen, jauniešu kustības rindāsPielāgots ar jaunu stilu, kura pārstāvji ir tikai meitenes. Šo subkultūru sauca par vaniālu. Mēs varam teikt, ka šis stils radās, pateicoties divu virzienu - emo un glamūra sajukumam. Vaniļas meitenes mīl raudāt un attēlot traģisko dvēseles pārtraukumu, bet ar visu šo šarmu nav neveikli prom. Parasti vanilas aug bagātīgu vecāku ģimenē - tas, iespējams, ir to galvenā iezīme. Jāatzīmē, ka šīs meitenes ir diezgan jutīgas un emocionālas, dzīvo romantiskā pasaulē un cenšas īstenot savus iecienītākos attēlus.

Kā valkāt vanilas?

Daudzas mūsdienu meitenes vecumā no 12 līdz 18 gadiem16 gadus vecais jaunatnes virziens nesniedz atpūtu, un galveno lietu mocina jautājumi - nekā vanilas atšķiras no parastajām meitenēm un kā kļūt par vienu no viņiem? Kļūstot par šīs kustības pārstāvi, ir pietiekami vienkārši, jo vaniļas stilam piemīt vairākas raksturīgas pazīmes, kas parādās matiem, apģērbam un arī uzvedības formā.

Vaniļas meitenes izvēlas T-krekli arBritu karogs vai ar uzrakstiem "Es tevi mīlu (NY, kafija, Londona, Ņujorka, Parīze)". Šīs subkultūras pārstāvji bieži vien valkā tumšus brilles vai parastu brilles ar vienkāršām glāzēm, lai saglabātu "gudrāku" izskatu. Kā kurpes, atkarībā no sezonas, vaniļas izvēlas ugus zābakus, augsti papēži vai lielas daudzkrāsainas sporta jakas. Attiecībā uz frizūru parasti ir neuzmanīgi zaudēt matus un sprādziens, kas aptver vienu acu vai steidzīgi samontē nevienmērīgu ķekaru matiem. Šīs vaniļas galīgais attēls aizpilda dārgas profesionālas kameras pieejamību, ar kuru palīdzību viņi uztver savu emocionālo garastāvokli.

Kā krāsu vaniļas?

Lai sniegtu attēla jutīgumu unSmalkums vaniļas gandrīz neizmanto kosmētiku, jo tie nav mākslīgā skaistuma aizstāvji. To pievilcības pamats ir dabiskums, kopšana un izsmalcinātība. Bet, ja vaniļas meitene joprojām ir veidota, tad parasti tā ir gaiši sārta lūpu krāsa, gaišs spīdums uz vaigiem un garas melnas skropstas.

Ko viņi klausās vaniļas?

Mēs jau teicām, ka arī vaniļaromantiski domājošiem meitene, un ir maz ticams, klausīties rock un klubu mūzika. Viņiem patīk garākas dziesmas par neatlīdzināmi mīlestību un jūtas, tāpēc viņi mēdz priekšroku pop mūziku dažādos virzienos. Starp ārzemju mākslinieki vanilki piemēram Morcheeba, Sade, Emily Wells, Lenka un zemfira, Bahh Tee, Lil Kate, Max, Loc Dog, Marseļa, Fleur - tas ir vislabākais, kas klausās reālu vanilka krievu izpildītājiem.

Ko viņi lasījuši vaniļas?

Atšķirībā no citiem mūsdienu jauniešiemkustības, vanilas patīk lasīt un dot priekšroku Rietumu literatūrai. Viņiem uz plaukta jūs varat atrast pilnīgi jebkuru grāmatu, kas atbilst viņu izsmalcinātajam un delikātam garam. Viens no iecienītākajiem vaniļas autori ir filozofiskais Paulo Coelho un ciniskais Begbeders.

Kādas ir vaniļas?

ka, piemēram, vaniļas

Vaniļas meitenes vēlas izcelties no pūļa unmēģiniet saglabāt savu statusu. Piemēram, viņi pastāvīgi dzer kafiju ar cigareti. Tie piesaista gan dzēriena izgatavošanas procesu, gan nevainojamo garšu. Viņiem patīk smēķēt cigaretes ar vaniļas garšu, taču jāatzīmē, ka tos, visticamāk, piesaista lidojošā dūmu sūkņa šarmu, nevis pati nikotīna garša.

Vanillas patīk sēdēt pie milzīgiem logiem uz plašu palodzes un vienaudžiem uz nebeidzamiem attālumiem, naktī miega ar rotaļu lācīšiem un ir milzīgi ziedu fani.

Lielākā daļa viņu brīva laika viņipavadīt sociālos tīklos, kur viņi izplata savus fotoattēlus un raksta iecienītākās citātus no savām iecienītākajām grāmatām. No tā var secināt, ka vanilas izvēlējās šo stilu ne sevišķi, bet galvenokārt tiem, kas ap tiem ir, lai tos pamanītu - maigas un romantiskas meitenes.