Bērni odri hepbern

Viņai joprojām ir miljoniem fanuMiers, bet visvairāk lojāls un mīlošs ir tikai divi - viņas dēli. Daudzi pat nezina, vai Audrey Hepburn ir bērni, jo viņi ir nepiederošas personības. Viņas vecākais dēls ir Sean Hepburn Ferrer, jaunākais ir nosaukts Luca Dotti.

Audrey Hepburn personīgā dzīve un bērnu izskats

Audrey Hepburn ātri uzvarējaPopularitāte, tāpat kā izsmalcinātas sejas īpašības, burvīgs labvēlīgs smaids un aktiera talants nevar atstāt skatītājus vienaldzīgus. Biogrāfija Audrey Hepburn ir iespaidīga, taču viņas bērni joprojām atklāj jaunus interesantus faktus no aktrises dzīves.

Pasaules atzīšana un slavu ikonu stils unSkaistumu saņēma pēc 1953. gadā atbrīvotās filmas "Romas brīvdienas". Tad Hepburn uzvarēja "Oskaru" nominācijā "Labākā aktrise". Pēc tam viņa sāka aizmigt ar priekšlikumiem filmēt dažādās filmas. Classics ir filma ar savu līdzdalību ar nosaukumu "Breakfast in Tiffany" 1961. gadā.

Filmēšanā filmā "Sabrina" AudreyIepazīties ar William Holden. Drīz viņiem ir romantika. Ir zināms, ka aktrise vienmēr gribēja bērnus, bet viņas mīļākais nevarēja izpildīt savu sapni, jo cieta vazektomija. Uzzinot par to, Hepburn atstāja Holden. 1954.gadā aktrise un modelis apprecas Mel Ferrer, un 1960. gadā dzemdēja savu pirmo bērnu. Vecāki dāvināja zēnam Seanu vārdu. Ir vērts atzīmēt, ka bērni Odri Hepbern, kā arī visu savu personīgo dzīvi, vienmēr ir bijusi skatus no paparaci, bet aktrise tomēr izdevās pasargāt viņus no tā un lai prom no burzma no Holivudas.

Tātad tas notika, ka drīz, šķiet, ir spēcīgsģimenes sadalījums. Nākamā laulības slavenība noslēdzās ar Andrea Dotti, kurš bija itāļu psihiatrs. Tas, ka vīrietis bija jaunāks par Audreju 10 gadus, ir ievērojams. 1970. gadā Hepburnam un Dotti bija otrais dēls Lūkas. Drīz aktrise arī lauza šo laulību, jo Andrea sāka viņai mainīt. Pēc tam viņa pati izaudzināja savus bērnus. Audrey Hepburn bērni izauga bez tēva, taču tas viņiem neapstāsies kļūt par īstiem vīriešiem.

Bērni Audrey Hepburn šodien

Svētā aktrises vecākais dēls Šons HepburnsFerrers ir rakstnieks un rakstnieks. Ir zināms, ka viņš uzrakstīja daudzas grāmatas par savu populāro māti, kas 1993. gadā nomira no neārstējamas slimības. Seons vienmēr bija pievienots Audrey. Tagad daudzās intervijās viņš saka, ka aktrise bija viņas un viņa jaunākā brāļa Luka brīnišķīga māte. Tā bija viņa, kas veidoja savu pašreizējo pasaules uzskatu. Jaunākais aktrise Luca Dotti dēls kļuva par dizaineru, taču, tāpat kā viņa brālis, viņš uzrakstīja vairākas grāmatas, kas veltītas savai vietējai personai.

skatīt arī
  • Emily Ratazhkovski ar Bangs, salīdzinot ar Odri Hepbern
  • Aktiera Audrey Hepburn mantinieki parādīja retus zvaigznes attēlus
  • Enn Heteuey Biogrāfija

Audrey Hepburn, ģimene un viņas bērni vienmēr vispirms nāca, tādēļ ar viņiem viņa bija dalījusies savos panākumos.

bērni odri hepbern1

bērni odri hepbern2

bērni odri hepbern3

bērni odri hepbern4

bērni odri hepburn5

bērni odri hepburn6

bērni odri hepburn7

bērni odri hepbern8

bērni odri hepbern9