Dvīņu vārdi

Daži pāriem, kas izvēlas bērna vārdu, ir neuzkrītošskļūst arvien grūtāk, ja dvīņi parādās gaismā. Galu galā visi vecāki vēlas, lai viņu bērniem būtu skaisti vārdi, ar kuriem visi radinieki būtu laimīgi, tomēr izvēle vienmēr ir tēvam un mātei.</ P>

Zēnu un meiteņu vārdi dvīņi

Visbiežāk vecāki izvēlas zvanītdažādu dzimumu bērni ar līdzskaņu nosaukumiem. Pilnos vārdus, protams, var atšķirties. Bet, saīsināti vai mazinoši, glāsot, tie izklausās kā Tanja un Vanija, Lionja un Lilja, Dasha un Sasha. Daži aicina savus jaundzimušos dvīņus Adamu un Ievu, lai gan baznīca to ne vienmēr apstiprina.

Tas gadās, ka vecāki dod līdzīgus vārdusdvīņi - Valentīna un Valentīna, Aleksandrs un Aleksandra, Eugenija un Eugenija, Valērijs un Valērija. Tiek uzskatīts, ka bērni ar šādiem nosaukumiem ir ļoti piesaistīti viens otram, lai gan to pašu var teikt par citiem dvīņiem, jo ​​tie ir no pašas koncepcijas kopā.

Dvīņu meiteņu vārdi

Statistika liecina, ka vecāki ticsteidzami jāsauc meitenēm līdzskaņu vai jebkurā gadījumā ar vienu vēstuli: Anastasija un Alina ir ļoti bieži pāris, kā arī Marina Angelīna. Vēl viena interesanta Eva un Zoja versija - trīs burtu nosaukumi, kas nozīmē "dzīve", bet tikai dažādās valodās.

Vīriešu vārdi dvīņiem

Pēdējos gados bija tendence nosaukt bērniem veco slāvu vārdus vai tiem, kuri svaidīt bērnus pagājušajā gadsimtā. Jaroslavs un Svjatolslavs

Skaisti vārdi dvīņiem

Mstislavu un Vāclādi, vai Vaniju un Vasiju, Makaru un Nazaru. Vēlams izvēlēties līdzskaņu vārdus, kuriem ir kaut kas kopīgs ar otru.</ P>

Izvēloties pareizos vārdus dvīņiem, jums vajadzētumeklēt, ka tie atbilst tēvam un uzvārdam. Ir smieklīgi vajāt svešzemju izcelsmes jaunus fangled nosaukumus, kas to dēvē par mūsu vārdiem, un bērnam tādēļ vajadzēs izturēt šo vienaudžu izsmieklu.

Ja jūs patiešām vēlaties izvēlēties skaistus vārdusdvīņi, piemēram, Nicolett un Sabrina, vai Augustīns un Adrians, tad viņiem ir jāatbilst svešinieku uzvārdam un patronimam. Tikai šādā tandēmā mūsu valstī būs nozīmīgs neparasts vārds.