Sekss pēc dzemdes noņemšanas

Daudzas sievietes, kas jau ir izgājušasHysterektomija vai kāda tā ir, padomājiet par to, kāda būs viņu seksuālā dzīve pēc dzemdes noņemšanas, vai viņiem un viņu partnerim būs tādas pašas sajūtas.

Kad sekss ir iespējams pēc dzemdes noņemšanas?

Pēc operācijas ārsti iesaka vismaz sešas nedēļas atturēties no seksuālās dzīves, jo pēc operācijas šuvēm jābūt labi nostiprinātām.

Sensācijas seksā pēc dzemdes izņemšanas

Seksuālā dzīve sievietēm ar izdzēstu dzemdi nav nekasneatšķiras no veselo sieviešu pārstāvju skaita. Protams, pirmajos mēnešos pēc histerektomijas sieviete var piedzīvot sāpes dzimumakta laikā, bet galu galā viņi zaudē spēku.

Tā kā sievietes erogēnas zonas atrodas maksts sieniņās un ārējos dzimumorgānos, sekss pēc operācijas dzemdes noņemšanai turpina sniegt tādu pašu prieks.

Ja sieviete tiek izņemta kopā ar dzemdimaksts, tad seksa laikā viņai var būt sāpes. Ja sievietei ir izņemta dzemde ar viņas piedēkļiem, viņa var pārtraukt izjust orgasmu.

Galvenā problēma šajā situācijā var būtVairāk raksturo psiholoģisko aspektu. Sievietes, kas ir bijuši cauri histerektomija, ir grūti atslābināties un tāpēc, un iegūt baudu no seksa. Šajā sakarā tas var mazināt seksuālo vēlmi. Libido problēmas var rasties sakarā ar hormonālu traucējumu, ja sieviete neņem viņu ārsts ieteica hormonālās narkotikas.

Bet lielākā daļa sieviešu (aptuveni 75%) saglabājauda seksuālo pievilcību, tajā pašā līmenī, un daži pat liekas, ka stiprinot, kas visbiežāk saistīts ar likvidēšanai nepatīkamu ginekoloģisku simptomiem un diskomfortu pēc operācijas.