Tiem, kuri vēl nav izvēlējušies, neatkarīgi no modeļaaizpildīt viņam uz pleca vai citas ķermeņa daļas, un tikai ziņkārīgs, mēs aprakstīt šajā rakstā par tetovējumu, kas būtu nesīs veiksmi un bagātību, lai tā īpašniekiem.

No seniem laikiem cilvēki, kas atrodas dažādās pasaules vietās, pievērsa uzmanībuviņa ķermeņa burvju zīmējumi un zīmes, kas simbolizēja dažādas darbības. Piemēram, dažiem attēliem vajadzētu atturēties ļaunos garos, citi - piesaistīt labu veiksmi, citi - simbolizē auglību un peļņu. Bet mūsdienu cilvēks, tāpat kā pirms tūkstošiem gadu, tic dažādu vietējo zīmējumu spēkiem, kurus tagad sauc par tetovējumiem.

Tattoos dzīvnieku formā

LEO. Nav šaubu, ka zvēru ķēniņam, kuru ķermeņa tetovējums ir attēlojis, jānes ne tikai veiksme, bet arī stiprs gara un pašapziņas spēks.

tetovējums lauva

FOX. Apburošs ar sarkanu matiņu dzīvnieku panākumus un labklājību. Daudzi saka, ka lapsa palīdz uzņēmējiem un cilvēkiem, kas ieņem vadošo pozīciju.

lapsu tetovējumi

CAT Saskaņā ar jūrnieku uzskatiem, kaķis dod labu veiksmi unpanākumi biznesā, tāpēc uz kuģa viņi vienmēr paņēma sev līdzīgu draugu. Un kas ar viņiem visur nevar turēt dzīvu kaķi, viņš pats var piepildīt savu tēlu uz ķermeņa, nevis dalīties ar veiksmi.

kaķu tetovējums

DOLPHIN. Tattoo šī brīnišķīgā dzīvnieka formā simbolizē ne tikai veiksmi, bet arī brīvību, kā arī aizsardzību.

tetovējums delfīns

GOLD FISH. Visslavenākais vēlmju izpildītājs noteikti palīdzēs biznesā un dos labu veiksmi.

zelta zivtiņa tetovējums

MARINE CONEK. Šīs jūras radības tēls dos savam īpašniekam ne tikai panākumus, bet arī veiksmi, pārvarot šķēršļus jebkurā biznesā.

tetovējums jūras zirdziņš

Ziemeļbriežu. Šis cēlsirdīgais dzīvnieks senatnē bija ļoti cienījams dažādās tautībās, cilvēki ticēja, ka tā tēls rada naudu un veiksmi.

tetovējums brieži

ELEPHANT. Šis majestātiskais dzīvnieks, kas attēlots uz ķermeņa, būtu jāpanāk veiksme, dāsnums, pacietība, labklājība un laime.

tetovējums zilonis

SPIDER Neskatoties uz to, ka daudzi no mums no tiem baidāsdarbi un vēlreiz nevēlaties, lai risinātu ar viņiem, tetovējums no zirnekļa tiek uzskatīts par talismans no slimībām un briesmām, kā arī piesaistītu veiksmi un labu laimi.

zirnekļa tetovējums

LIZARD Straujš un aukstasiņu ķirzaka piedod spēku, veiksmi un labklājību biznesā.

tetovējums ķirzaka

FROG. Vardes attēls šodien ir populārākais. Tiek uzskatīts, ka zaļā lēciena rezultātā tiek panākta bagātība un veiksme.

tetovējums varde

Kleita Neskatoties uz to, ka tas ir slidens un lēnsviņam ir aizsargapvalks, kurā jūs varat paslēpties no nepatikšanām. Tādēļ gliemezis simbolizē šarmu, aizsardzību, neatlaidību un, attiecīgi, veiksmi.

gliemežu tetovējums

Tetovējums kā kukaiņi

Dievkarns. Tas ir visu laiku mīļākais kukaiņu "strādā" kā sargs pret ļaunām acīm un sabojāšanu, piesaista veiksmi un labklājību.

dievkalpojuma tetovējums

BEEPS. Darbinieku bišu noteikti panākumi ir veiksmīgi un palīdzēs atrisināt sarežģītās dzīves situācijas, šī kukaiņa tēls arī nozīmē rūpību, pozitīvu un saules gaismu.

bišu tetovējums

BEETLE-SCARAB. Pat no seniem uzskatiem tika uzskatīts, ka šis vabole simbolizē veiksmi un veiksmi.

Scarab vaboles tetovējums

DRAGONFLY. Viņi saka, ka spāres attēls uz ķermeņa palīdz pārvērst dzīvi uz labo pusi, piesaistīt labklājību un labklājību.

spāre tetovējums

Tetovējumi putnu vai to spalvu formā

SWALLOW. Šī putna tēls ir populārs talismans, bet valdziņš rada veiksmi un simbolizē garu, cerību un mīlestības jaunību.

tetovējums norij

PHOENIX. Neatkarīgi no tā, fēnikss putns vienmēr atdzimst no pelniem, tāpēc tā tēls ir gribas spēka simbols, atdzimšana, nemirstība un labklājība.

Fēniksa tetovējums

KOLIBRI. Maz izturīgas putns ir ļoti skaista, tāpēc tas ir kā talismans sniedz spēku, enerģiju, uzlabot finansiālo stāvokli un simbolizē smago darbu.

kolibri tetovējums

MĀJPUTNU ZVAIGZNES. Pēkšņi vienmēr valkāja drēbes un matusIndieši. Tika uzskatīts, ka šie simboli rada materiālas priekšrocības un veiksmi, bet tas neattiecas uz pāvesta spalvām, jo ​​tās var "atlīdzināt" pretēju efektu un atteikties no veiksmes.

putnu spalvu tetovējumi

Tetovējumi augu formā

ACORN. Šis "stiprais uzkodas" simbolizē spēku, veselību, veiksmi un vīrišķību.

tetovējums ozols

CLOVER. Tam jābūt trīs vai četras ziedlapiņas, un mēs visi zinām, no bērnības, ka šis augs ir panākt labu veiksmi un panākumus.

tetovējums āboliņš

LOTUS. Lotosa zieds simbolizē veiksmīgu šķēršļu pārvarēšanu un mērķu sasniegšanu, kā arī izskatās ļoti skaista uz ķermeņa, it īpaši sievietes.

lotosa tetovējums

ORCHID. Tas ir individuāli zieds, kas savam īpašniekam rada luksusa un bagātības.

tetovējums orhideja

Dandijs. Dzīva zieda forma uz ķermeņa sniegs jūsu dzīvē pozitīvu, pozitīvu enerģiju, veiksmi un panākumus.

dandelion tetovējums

Tattoo kā mītiskas radības

UNICORN, PEGAS. Ja jūs uzliekat šo tīrajām mītiskajām radībām savu ķermeņa attēlu, tie dos jums panākumus, laipnību, tīrību un burvju gabalu.

Pegasus tetovējums

RUSALKA. Jūrnieki un cilvēki, kas saistīti ar burinieku, bieži piepilda sevi ar mermatiem kā veiksmes un veiksmes amuletu.

sirēna tetovējums

DRAGON. Pūķis daudzās kultūrās ir ne tikai veiksmes un bagātības simbols, bet arī drosme un spēks, turklāt šī pasakas radība ir sargs pret ļaunajiem gariem.

Pūķis

Tetovēšana objektu veidā

Pakavs Ikviens zina, ka ir apgriezts pakavsneapstrīdams panākumu un labklājības simbols, visi mūsu senči turēja šādu priekšmetu kā sargs. Protams, ja uz ķermeņa ievietosit pakavu, tas arī kļūs par veiksmes simbolu.

pakavs tetovējumiem

MONĒTAS, PADARI. Neapšaubāmi, naudas tēls dos īpašniekam bagātību un labklājību.

banknošu tetovējumi

INFINITĀTES NORĀDĪJUMS. Ja jūs noformējat sev tetovējumu tādas zīmes formā, tad jums ir lemts par panākumiem un finansiālo labklājību. Arī "apgrieztie astoņi" aizsargā tā īpašnieku veselību.

bezgalības tetovējums

SKULL. No agrākajiem laikiem uzskatīja galvaskausu par amuletu un labklājības simbolu.

tetovējums galvaskauss