kā apgūt rullīšu slotiņas

Jautājums par to, kā iemācīties braukt veltni,Intereses dažādās cilvēku vecuma kategorijās. Tomēr mūsu laika reklāma - diezgan moderns āra aktivitāšu veids, par ko liecina daudzi iekšējie veltņi un rotaļu laukumi.

Kur nopirkt rollerblading?

Ņemot vērā mūsu skarbo realitāti un to, kaAsfalts ne vienmēr ir perfekti gluds, labākais risinājums ir mācīt slidošanu iekštelpu rullīšu ailē, kur grīda ir pilnīgi gluda un nav šķēršļu.

Kā iemācīties braukt ar rullīti?

Vispirms jums jāapgūst sākuma pozīcija. Tātad jūs ievietojat veltņus, ceļgalu spilventiņus, elkoņu spilventiņus un citus aizsargājošos elementus. Neaizmirstiet tos, it īpaši sākumā!

Izskrūvējiet kājas ceļos tā, lai smailis būtu beidziesKāju pirkstiņš - jo zemāks jūs sēdēsiet, jo drošāka būs jūsu kustība. Lai sasniegtu roku līdzsvaru, stiept uz priekšu, saliekt pie līkumiem un nedaudz zemāk - lai jums būtu ērti stāvēt. No šī stāvokļa ir jāuzsāk kustība.

Jūsu kājām vajadzētu būt par platumupleci. Viena kājas zeķe nedaudz pavirzās uz sāniem, otrs izspiež, ķermeņa svars pirmajā kājiņā. Un tagad jūs nākat! Kāju, no kura jūs nospiežat, zeme, nedaudz vēršot pirkstu uz sāniem, un tagad nospiediet otru kāju. Tātad, turpinot šāda veida kustību, jūs veiksmīgi pārvietosities. Neaizmirstiet, ka svara svars ir jāpārnēsā no vienas kājas uz otru - tas ir atslēga uz jūsu panākumiem braucot.

Izmēģiniet dažādas izjādes iespējas - dariGaras un gludas kustības, gluži pretēji - ātri un īss, tādējādi paātrinot vai palēninot kustību. Neaizmirstiet, ka pirmais uz zemes nokrīt zeķes, un tikai tad - papēdi. Tātad jūs varat ātri iemācīties slidot.

Kā iemācīties bremzēt veltņus?

Jūs būsiet pārsteigti, bet daudzi cilvēki, kuri gadiem ilgi ir skrējuši

ātri iemācīties slidot

Nepilnvarota bremžu tehnika. Tieši tāpēc jums nav jāiejaucas, ja jums neizdodas.</ P>

Aplūkojot savu aprīkojumu, jūs to pamanīsitViens no papēža daļas veltņiem ir ledja, kas gandrīz pieskaras zemei. Šī līkne ir bremze. Lai bremzētu, pēda ar bremzi ir nedaudz izvirzīta uz priekšu un jāievieto nedaudz uz iekšu, pārejot ķermeņa svaru uz aizmugurējo kāju. Ja jūs to nedarāt - jūs riskējat nekavējoties iemācīties sēdēt uz virves! Neaizmirsti, ka tu nekad neiesiesies, it kā tu būtu izraktas - un jo ātrāk tu brauci, jo vairāk attāluma būs jāpārvar, lai apstāties. Ja jūtat, ka stāvat diezgan vienmērīgi, jūs varat noņemt savu kāju no bremzes.