Skrituļdēlis iesācējiem

Līdz šim skateboarding ir ļoti populārsSporta veids. Ja jūs nolemjat rādīt skeitbordu, zināt, ka sākotnēji jums būs jāiegulda daudz naudas, lai nopirktu visu, kas jums nepieciešams. Lai brauktu ar skeitbordu, jums vajag labu amerikāņu komplektu. Tajā ietilpst - kuģa, piekares, riteņu, gultņu, montāžas skrūvju, ādas, apavi un skrituļdēļu ķivere.

Kā mācīties skrituļdēlis?

Skeitbords iesācējiem ir diezgan sarežģīts. Sākumā jums ir jānosaka, kura kāja jums ir kā atsauce. Turklāt, lai vismaz tikko uzzinātu, kā slidot uz skeitborda bez trikiem, jums vajadzētu dot vismaz trīs līdz četras smagas apmācības dienas. Apmācībai, lai izvēlētos labāku ceļu, kurā ir maz cilvēku un automašīnu, ideāls risinājums būs tīra aleja.

Pirmā lieta, ko tu iemācies, ir vienkārši stāvēt uz skrituļdēļa. Nokļūstiet uz kuģa un, līdzsvarojot starp priekšējo un aizmugurējo riteņu, mēģiniet sajust kuģa tā, ka brauciena laikā jūs nevelkiet ceļos.

Lai uzzinātu, kā braukt, ielieciet vienu kājuotrais ir viegli virzīt, šeit galvenais ir iet cik vien iespējams, un tajā pašā laikā rūpīgi jāuzrauga līdzsvars. Katru reizi spiežot no virsmas spēcīgāk, pēc dažām stundām pēc šādas apmācības jūs nonāksiet līdzsvarā un "sajutīsiet kuģi".

Lai uzzinātu, kā ieslēgt skate, jūsIr nepieciešams pagarināt kāju un pagriezt ķermeni vēlamajā virzienā. Jo spēcīgāk nospiežat uz papēža, jo asāks ir griešanās leņķis. Lai uzzinātu, kā strauji pagriezties, ir nepieciešams labi uzturēt līdzsvaru, stāvot tikai uz aizmugurējiem riteņiem. Bet, lai veiktu trikus, jums būs nepieciešams vairāk nekā viena diena, un jums būs jāiegādājas skrituļdēlis, jo jūs nevarat izvairīties no zilumiem.

Skrituļdēļu veidi

Skrituļdēļi vairumā gadījumu ir nosacīti. Tātad jūs varat iekļaut skeitbordus ar ieliektiem un skeitbordiem bez ieliektiem, skrituļdēļi ar priekšgala un dubultas reizes. Arī skrituļdēļi tiek iedalīti pareizajās skrituļdēļās un ilgos kartēs - izstiepta dēļa, tās bieži sauc par alternatīvu skeitbordu. Garā borta riteņi ir lielāki parastās slidas un mīkstāki. Galvenā atšķirība ir asinātā priekšējā un paaugstinātā aizmugure, vienlaikus stabilitāte ir panākta arī plašākas balstiekārtas dēļ. Longboards ir tāds, ka tie ir pilnīgi slideni un pietiekami ātri.

Skateboard for beginners: Basic Tips

kā iemācīties skateboard

  1. Kontrolēt emocijas. Neskaita, ja kaut kas nedarbojas. Ar katru pieredzes dienu jums būs vairāk un vairāk.
  2. Esi gatavs grūtībām. Apgūt vienu triku var tikai dažas nedēļas un vēl vairāk. Ja jūs vēlaties sasniegt Eric Coston līmeni, jums būs vajadzīgi gadi.
  3. Lasīt vairāk, kas ir īpaši piemērots ārvalstu slidas žurnāliem vai tīmekļa vietnēm. Skatiet sludinājumu, izlasiet interviju ar slavenajiem skeitbiedriem.
  4. Uzziniet video pamācību un atkārtojiet tur darītos trikus. Lai saprastu pasaules līmeni, šodien var apskatīt - Flip "Sorry", Girl "! Jā, pa labi", Emerica "Tas ir skeitbordu".
  5. Nebaidieties no neko.. Tas, protams, nenozīmē, ko jūs varat darīttriki, kas neatbilst jūsu līmenim, bet bailes darīt lielāko daļu no tiem ir labāk pārvarēt. Kā klasika teica: "Mēs dziedam drosmīgo trakumu."
  6. Nekad neuzglabājiet kvalitātē. Labāk ir ietaupīt naudu par labu,no Kanādas kļavām izgatavota kvalitatīva dēļa, nevis iegādāties ķīniešu valodas versiju, kas jums radīs tikai grūtības un vilšanos. Nelietojiet sevi glābt, jo jūsu uzdevums ir ne tikai iemācīties braukt, bet arī samazināt iespējamos savainojumus un sasitumus.