Vidusāzijas aitu suns mājās

Eksperti apgalvo, ka satursVidusāzijas aitu govis mājās ir atbildīgs un zināmas zināšanas. Šķirnes pārstāvjiem ir grūti izglītot un agresīvi vērsties pret svešiniekiem. Tas ir saistīts ar faktu, ka šķirne tika izveidota smagam darbam gaisā un aitu ganāmpulku aizsardzībai. Piemērota vide Alabai būs kotedžas, privātmājas, rūpniecības un militārās iekārtas.

Mājās Vidusāzijas aitu sunsvajadzētu pastāvīgi staigāt 2 3 stundas un nodrošināt intensīvu apmācību. Pretējā gadījumā suns var sākt nepaklausīt kapteini, sarūgtināt viesus un mājsaimniecības, skriešanās ar dzīvniekiem.

Centrālās Āzijas aitu suns - aprūpe un izglītība

Alabai atsaucas uz molosiātiem, tāpēc viņšraksturīga stūrgalvība, neatkarība, uzticība spēkiem. Vidusāzijas aitu ganības raksturs un īpašības ir vērstas uz lopu, kustamo un nekustamo īpašumu aizsardzību. Tas izpaužas augstā teritoriālā nozīmē, tas ir, pieaugušo "Centrālā Āzija" aizsargājamajā teritorijā nozīmē ne tikai dzīvesvietu, bet arī telpas, kurās tā atrodas 2-3 stundas, īpašnieka automašīna, viņa personīgās mantas utt. Ārpus personīgās teritorijas suns ir vienaldzīgs svešiniekiem.

Izglītības alabai jāsāk ar agrīnuvecums. Pamata komandas: "Down", "Fu", "vieta" un "nē" suns uztver vecumu 2 mēnešus. Komandu "nākamais" jūs varat iemācīties pēc 3 mēnešiem. Apklusināt Alabai var sākt trenēties ar 4 mēnešu laikā. Ja jūs nevarat tikt galā ar dzīvniekiem, tas ir labāk uzticēt to cynologist. Ja suns netiek māja apmācīts labi, tas var kļūt par draudu savam uzņēmumam, un pat savu ģimeni.

Svarīgu lomu spēlē Vidusāzijas aitu dzīve. Suņa suņa dienā labāk gatavot zupu, pamatojoties uz gaļu (liellopu gaļu vai teļa gaļu) un labību. Iekļaujiet uzturā taukainas zivis un dārzeņus.

Pievērs uzmanību uz to, ka vitamīns un minerālvielapiedevas. Sakarā ar to, ka nav ar diētu grupa A, E, C, no vairākiem mikroelementu (kalcijs, fosfora, nātrija, jods) Asian aitu pakļaujamā slimības, tādas kā pietūkumu ekstremitāšu tārpu invāzijas, aptaukošanās un aritmijas vitamīnu.