Turkmenu gans

Vienlaikus Alabai majestātiskie un pilnīgie tikumilieki sajust cieņu pret sevi. Ar tik lielu, lauvas tipa suni, jūs varat droši iet pastaigāties. Ir vērts to uz brīdi parādīt vismaz fangs bārkstis, jo potenciālais ļaundabīgais lietotājs uzreiz aiziet tālu prom. Bet viņi var arī skriešanās pret ienaidnieku zibens ātrumā, tāpēc ienaidniekam nav gandrīz nekādas izaicinājuma ar šādu suni. Kāds ir Turkmenistānas Alabai vidusāzijas gans, vai ir vērts sākt šīs skaistās šķirnes pārstāvi mājās?

Vidusāzijas aitu aleja Alabai - raksturs

Daži jautā, vai pastāv atšķirība starpšādas šķirnes ir Centrālās Āzijas gans, Turkmenieši un Alabai. Visi šie nosaukumi attiecas uz tiem pašiem suņiem, kuriem ir ne tikai skaists skats, bet arī diezgan interesants raksturs. Turkmēņu gani spēj ļoti ātri pielāgoties jaunajiem apstākļiem. Viņi nebūs mucis velti, apnikt, balss tiek dota tikai reāli briesmās. Alabai nebūs histērijas riešana, viņš parādīs balsi kāda cita skatījumā, dos savu spēku izprast un sagaidīt svešinieku turpmākās darbības. Draudzīgais "Āzijas" izskats ir daudz izteiktāks nekā bezgalīgs riešana.

Turkmēņu gans Alabai kļūst labssportista pavadonis. Sacensībās tie nav tālu aiz zirga, bet ūdenī izturas lieliski, rīkojoties ar funny spēļu īpašnieku. Daudziem patīk, kā viņi peldējam peldēt, sniedzot no šādas jautrības daudz jautrības.

Teritoriālisms Alabai ir iedzimts, tas ir vērtsnedaudz viņam palikt šajā vietnē, un suns pats sāks aizsargāt viņu no svešiniekiem. Tā otrā kvalitāte ir konservatīvisms. Šie suņi ir gatavi strādāt pazīstamos apstākļos, skaidri saprotot viņu uzdevumus. Pat ar kucēniem viņiem jāpiemin bagātināta vide, automašīnām, trokšņainām ieliņām. Pretējā gadījumā mājdzīvnieks, kas ir noķerts no pazīstamas vides, var izpausties kā agresija.

Turkmēņu gans ir spēcīgs dzīvnieks,Parastajai personai ir grūti sacensties atklātā konfrontācijā ar viņu. Tādēļ ar viņiem jums ir jārīkojas maigi, nepamatoti, lai kļūtu par suni neapstrīdamu autoritāti. Uzņēmējam ir jākļūst par "Āzijas" nodaļu līderi, lai viņš pat nevarētu iedomāties savas domas, pārbaudīt savu spēku. Tikai šajā gadījumā jūs saņemsiet daudz prieka no sazināšanās ar Alabamu un tam nav problēmu no gudro suni.