Apmācība Alabai

Daudzi īpašnieki un pat profesionālie audzētājiUzskatu, ka Alabai suņu šķirne nepakļaujas nekādai apmācībai. Arguments ir tas, ka Alabais diezgan augsts līmenis, intelekta un jebkādu nolaidību, uzņēmēja, kas saistīti ar sadalījumu komandu, suns uztver kā iespējamo uzvedību, un tad, lai saņemtu viņai darīt to, ko viņa nevēlas būt ļoti grūti.

Alabai šķirnes īpašības

Kucēns Alabai var tikt apmācīts, ja tas tiek atcerētsšīs šķirnes iezīmes. Tas ir ganu suns, kas ģenētiskā līmenī nozīmē, ka viņa dzīvo iepakojumā kopā ar citiem suņiem un veic to, ko iepakojuma līderis vēlas. Tāpēc no pirmajām dienām ir ļoti svarīgi, lai parādītu, ka tas ir jūs, kurš ir kapteinis, un tas ir jūsu komandas, kuras kucēnam ir jādarbojas uzmanīgi. Pieredzējušie kinologi iesaka to ar suni pastaigāt dažādās viņa nezināmās vietās, kā arī slaucīt ar automašīnu sabiedriskajā transportā. Nepazīstamā vidē ikviens kucēns tiek zaudēts, un jūs, paliekot mierīgi un pārliecināti, parādīsies kā patiess pakaļa līderis, kas var palīdzēt tikt galā ar sarežģīto situāciju.

Alabai apmācība mājās

Izglītība un apmācība Alabai balstās uz vairāku pamata komandu izpēti. Atlikušās komandas tiek uzzināt pēc uzņēmēja pieprasījuma.

Pirmā un spēcīgākā komanda Alabai ir viņaVārds Ir jānodrošina, ka pirmajā vārda izteikšanā suns pamet visas lietas un pievērsīs tev visu uzmanību. Mācot segvārdus, tiek izmantots tikai pozitīvs pastiprinājums.

Kad segvārds ir iemācīts, jūs varat sākt mācītieskomanda "Man!" Viņas mācībai vajadzētu notikt uz pavadas, jo, ja suns mēģina salauzt komandu, tas ir jādara klusi, neradot sāpes, pavelciet to sev, lai Alabai iemācītos - ir nepieciešams izpildīt komandu. Komandas "Sit!" Un "Next!" Tiek apgūtas tādā pašā veidā.

"Fu!", "Nē!" Vai "Jūs nevarat!"Tiek atbalstīta ar negatīvu darbību (piemēram, piesitināšana uz pavadas). Jums ir rūpīgi jāpārzina šī komanda, lai suns nevarētu to izvilkt. Tas palīdzēs padarīt Alabai drošāku citiem.