mājas dizains 0

Daudzi no mums sapņo par skaistu lauku ainavumāja, pilnīgi zaļa zāliena priekšā savam lievenim un veikls žogs, saglabājot visu šo krāšņumu no nevēlētiem iejaukšanās. Protams, lai šāds attēls jūsu acīm būtu puse cīņas. Bet joprojām ir nepieciešams skaidrāk attēlot dizainu, lai izveidotu mājīgu māju ne tikai iekšpusē, bet arī ārpus tās.

Mēs plānojam lauku mājas dizainu ārpusē

Pieeja mājas ārējā dizaina plānošanai ir rūpīga. Projektējot nākamo māju vai izvēloties no standarta projektiem, jums ir jāatrisina daži pamatjautājumi:

  1. Kādā stilā jūs vēlētos izpildīt savas mājas fasādi.
  2. Kādus būvniecības un apdares materiālus jūs plānojat izmantot?
  3. Vai jūs vēlaties, lai māja pilnībā atbilst esošajām ēkām uz ielas, vai arī tā izcelties pret vispārējo fona un cik spilgti šajā gadījumā tas būtu no arhitektūras viedokļa.
  4. Kāda būs krāsu palete un ārējā apdare?
  5. Kādi citi objekti būs mājā (garāža, lauku mājas uc) un cik svarīgi ir tas, ka visi kopā veido vienu kopīgu ansambli.

Neapšaubāmi, ka ārpasaules dizaina iespējas ir neiedomājamas, jo īpaši ņemot vērā milzīgo apdares materiālu sortimentu un stilistiskos virzienus, kurus var īstenot ar viņu palīdzību.

Apdares materiāli un mājas sienu dizains ārpusē

Ja jūs uzskatāt, ka privātmāju fasāžu klasifikācija pēc apdares iespējām, jūs varat uzreiz noteikt 2 galvenos veidus - apdari ar dabīgiem un mākslīgiem materiāliem.

Mājas dizains ārpusē, apdarināts ar kokuvienmēr estētiski patīkami, skaisti, silti un uzticami. Protams, ievērojot piemērotas koksnes izvēli un pienācīgu rūpību par to. Kokam ir labas siltumizolācijas īpašības, tas palīdz radīt patīkamu mikroklimatu mājā, jo mājas sienas "elpo". Turklāt koka fasāde vienmēr ir ļoti jauka un mājīga, netālu no dabas.

Attiecībā uz stila norādījumiem, ar to kokuvar būt ļoti daudz - no vienkāršas ciemata mājas līdz mūsdienīgai augsto tehnoloģiju stila namam. Alpine Chalet Provence franču, angļu Valsts, krievu-frame namiņš - visi šie modeļi voplotimy ar koka apdari ārpusē māju.

mājas dizains ārpus 1

mājas dizains ārpus 2

mājas dizains ārpus 3

Cits dabiskais apdares materiāls - akmens,dabiska un mākslīga. Šī apdare neapšaubāmi ir visizturīgākā un uzticamākā. Savvaļas akmens vai tā mākslīgais analogs vienmēr izskatās dārgs un reprezentabls, runājot par īpašnieka labo labklājību un lielisku garšu.

Šajā gadījumā jūs varat pilnībā aizvērtārējās sienas un apvieno akmens un citus apdares materiālus. Visu tas pats, gala rezultāts būs pārsteidzošs. Stili, kas akceptē akmens apdari - valsts, vasarnīca, gotika un daudzi citi.

mājas dizains ārpus 4

mājas dizains ārpus 5

mājas dizains ārpus 6

Ne mazāk pievilcīgi ir pabeigti mājas projektiārpusē ar ķieģeļu. Parasti klinkera nesen dots impulss popularitāti, jo šis materiāls ir videi draudzīgs, izturīgs, izturīgs, spēj aizsargāt ārējās sienas mājā no jebkura laika nepatikšanām.

Šādas mājas dizains var tikt veikts stingriAngļu stils vai ziedu klasika. Tomēr pat mūsdienīgāki pilsētu stili diezgan pieņem ķieģeļus kā ārējo apdari mājas.

mājas dizains ārpus 7

mājas dizains ārpus 8

mājas dizains ārpus 9

No lētākajiem māju apdares veidiem varatsazinies ar apmetumu. Piemēram, dizains viena stāvu mājā, ārpus apgrieztām dekoratīvo apmetumu var izskatīties ļoti reprezentabls, un jums nav tērēt daudz naudas, un varēs realizēt gandrīz jebkuru stilistisko virzienu, vai tas ir klasiskā vai mūsdienu augsto tehnoloģiju stilā.

mājas dizains ārpus 10

mājas dizains ārpus 11

mājas dizains ārpus 12