Vannas koka mājā

Pirms desmitgadēm tas bija grūtiIedomājieties pilnīgu vannas istabu koka mājā. Tagad, pateicoties straujai būvniecības tehnoloģiju attīstībai, koka mājas vannas istaba neatšķiras no vannas istabas ķieģeļu mājās vai dzīvokļos. Jums ir visas iespējas dzīvot privātā koka mājā ērtu un patīkamu.

Vannas apdare koka mājā

Kā jūs zināt, vannas istaba atšķiras no citiemMāja pastāvīgi pakļauta augsta mitruma iedarbībai. Tāpēc obligāta ir sienu, griestu un grīdas iepriekšēja apdare vannas istabā ar īpašiem risinājumiem, kas aizsargā koksni no pelējuma un puves. Neaizmirstiet nodrošināt labu vēdināšanu koka mājā. Izvēloties vannas istabas apdari, dodiet priekšroku pret mitrumu izturīgiem - keramikas flīzes, porcelāna flīzes, ūdensnecaurlaidīgu laminātu.

1. Vannas istaba koka mājā

2. Vannas istaba koka mājā

4. Vannas istaba koka mājā

Vannas dizains koka mājā

Pirms doties tieši uztelpu izvietojums, jums rūpīgi jādomā par koka mājā vannas istabas interjeru. Modernajās mājās, kas izgatavotas no koka, jūs varat nošķirt divu veidu vannas istabas interjera dizainu: iekšējo apdari, saglabājot koka nama unikālo atmosfēru vai parasto vannas istabas pilsētu dizaina tipu. Sīkāks aplūkosim pirmo interjera dizaina variantu, jo mūsdienās tas ir vairāk eksotisks un atver milzīgu telpu radošu ideju iemiesošanai.

Iekštelpu iekštelpu salonāKoka māja ir vairāk burvīga, to var aprīkot ar koka mēbelēm un dažādiem piederumiem. Koka mēbeles vannas istabai ir ne tikai modes tendence, bet arī ļoti skaists interjera elements. Bet šeit parasti koka mēbeles nedarbosies, jo tā nav mitruma izturīga. Vannas istabai nepieciešams iegādāties īpašas mēbeles, kas pārklāta ar gruntskrāsas, emaljas vai lakas aizsargkārtu. Bieži vien koka vannas istabas mēbeles ir izgatavotas no ozola, jo šis koks nebaidās no mitruma un ir ļoti izturīgs.

Izvēloties vannu, jāņem vērā papildu slodze uz grīdas. Piepildīta čuguna vanna sver vismaz 200 kg, keramika - nedaudz vieglāk.

Mūsdienās parādās aizvien vairākKoka vanna, kas atspoguļo cilvēka vēlēšanos dabai, dabiskam dzīvesveidam. Šādas vannas ir izgatavotas no īpaša veida koka, kam ir mitruma atbaidīšanas (tīkkoks, sarkanais ciedrs, lapegle, venge, sarkankoks un citi). Līdzīga pirts koka mājā kļūst par interjera izcilu gaismu, dzīves siltuma stūri.

7. Koka vannas istabas mēbeles

8. Koka vanna

9. Koka vannas istabas mēbeles

Palīdzēs redzēt vannas istabas interjeruCitu veidu piederumi. Tie pievienos telpai stilu un funkcionalitāti, padarot vannas istabu par lielisku komforta zonu mājā. Jūsu lauku māja ir piemērota koka vannas istabas piederumiem. Tiem jābūt ne tikai skaistiem, bet arī kvalitatīviem, uzticamiem un drošiem. Katram vannas istabas piederumam vajadzētu pildīt savu funkciju, lai tā netiktu atstāta bez uzraudzības un bezintervēlēs paklāja uz sienas. Bieži tiek izmantoti vannas pītei groziem, lai uzglabātu lietas vai par atkritumiem. Mūsdienu dizaineri iesaka izmantot dažādas koka detaļas (gredzenus, ieliktņus) sienu un mēbeļu dekorēšanai vannas istabā. Koka piederumi ir piemēroti gan vannas istabai ar koka apdari, gan vannas istabu. Interjera koks ne tikai nodrošina mājīgumu un siltuma atmosfēru, bet arī garantē jūsu mājām raksturīgo videi draudzīgumu.

4. Vannas istaba koka mājā

5. Vannas istaba koka mājā

6. Vannas istaba koka mājā