vannas stilā Provence

Provences stila vannas istaba būs modernaapburt pat izsmalcinātus cienītājus ar savu unikālo franču ciemata šarmu. Bet tā, ka vannas istaba Provence nebija ne tikai skaista, bet patiešām ērta un mājīga, ar īpašu piesardzību ir jāpievērš uzmanība katras, pat visnozīmīgākās detaļas izvēlei.

Pirmkārt, ir nepieciešams saprast, kas īsti irPievilcina jūs Provence stilā. Tas var būt provinces vienkāršība un vieglums saulainā krastā, radot gaismas un bezrūpības atmosfēru. Vai varbūt ģimenes mājas pretenciozitāte un elegance, kas saglabā vēsturi un tradīcijas. Jebkurā gadījumā, lai turpinātu izvēlēties piederumus, santehnikas un vannas istabas mēbeles, jums ir jāsaprot, kāda veida atmosfēru jūs vēlaties izveidot.

Sienu, grīdas un griestu apdare

Provence stili raksturo silts saulainsPersiešu, rozā, krēmkrāsas, tirkīza, zilo, olīvu toņos. Par grīdu biežāk tiek izmantoti dažādi brūnā toņos. Griestus var vienkārši apšūt vai dekorēt ar koka siju imitāciju. Sienas un grīdu var apgriezt ar krāsotu koku. Vannas flīžu stils Provence ir pieņemama iespēja, ja krāsu shēma atbilst stilistiskajām prasībām.

Santehnika vannas istabai Provence

Īpaša iezīme santehnikas šajā stilāir līniju gludums, vienkāršības un žēlastības kombinācija. Vannas klasiskā forma uz cirtainām kājām un vannas istaba ar grezniem viltotiem elementiem ir ideāla vannas istabai Provansā. Īpaša uzmanība jāpievērš mazām detaļām. Izlietnes vārti, celtņi, konsole vai apmales jāatbilst izvēlētajam stilam.

Vannas istabas mēbeles Provence stilā

Tradicionālās vannas istabas mēbeles ir Provenceveci kumodes un skapīši, galdi ar kaltas dzelzs kājām, pīts veļas grozi, grezni viltoti pakaramie. Atšķirīga iezīme ir formu vieglums un gludums, elegantu viltotu elementu klātbūtne. Krāsotas koka mēbeles var dekorēt ar frizūras uz jūras vai ziedu tēmas. Pītās mēbeles atnesīs vieglumu un atvieglos interjeru.

Piedāvājumi Provence stilā

Pēdējais dizaina pieskāriens ir izvēleaksesuāri. Tas ir mazie dekorācijas elementi, kas ļauj pareizi ievietot akcentus, lai uzsvērtu franču stila unikālo šarmu. Provence stilā raksturīgi ir pīts vazas ar žāvētiem ziediem, krāsotas vāzes ar svaigiem ziediem, jūras produkti, spoguļi masveida ornamentālā rāmī, porcelāns, gleznas 18-19 gadsimta stilā. Kalti lustras, bronzas svečturi, brāžas ar grezniem elementiem arī uzsver stilu iezīmes.